Am Ch Can GCh Roterr Griff Alisa
Griffon (Brussels)
(Click on breed to view standings)

Call Name: Ally - (Female)
Owner: Shauna Chapman
Breeder: Irina Kharlamova
Conformation Handler: Trina Neil and Connie Krohn
Website: Http://www.facebook.com/ManiakGriffons


 
     
Standings as of

Conformation Show Record

     

2019

Dec. 2019 Nov. 2019 Oct. 2019 Sept.2019 Aug. 2019
Breed Ranking: 1 1 1 1 1
Group Ranking: 5 4 2 2 3
All Breed Ranking: 20 21 19 21 23

Top Dog Points Summary
All Breed Specialty
BIS RBIS GRP 1 GRP 2 GRP 3 GRP 4   GRP 1 GRP 2 GRP 3 GRP 4 BOB   Points
1 4 39 24 28 18   0 0 1 2 5   3974
Win Record - 2019
Show Date
Elora Gorge Kennel Club December 27 to December 29, 2019
Day Position   Judge Points
Sunday Group 4th   Richard Paquette 20
  Best Of Breed   Richard Paquette 2 (0-2-0-1)
Saturday Best Of Breed   Sylvia Barkey 1 (0-0-1-1)
Friday Best Of Breed   Doug Windsor 0
  Group 4th   Doug Windsor 17

Show Date
Caledon Kennel Association December 13 to December 15, 2019
Day Position   Judge Points
Saturday Best Of Breed   John Constantine-Amodei 1 (0-0-1-1)
  Group 4th   John Constantine-Amodei 16
Friday Best Of Breed   Raymond Lariviere 2 (0-0-2-1)
  Best Of Breed   Starr White 2 (0-0-2-1)
  Group 2nd   Raymond Lariviere 19
  Group 3rd   Starr White 17

Show Date
Regina Kennel & Obedience Club December 05 to December 08, 2019
Day Position   Judge Points
Sunday Group 4th   Barbara Heal 20
  Group 4th   Peter Martin 19
  Best Of Breed   Barbara Heal 0
  Best Of Breed   Peter Martin 0
Saturday Group 4th   Juan Miranda Saucedo 17
  Group 3rd   Donald Mahoney 26
  Best Of Breed   Juan Miranda Saucedo 0
  Best Of Breed   Donald Mahoney 0
Friday Best Of Breed   Sue-Ellyn Rempel 0
  Group 3rd   Francis Smith Moffat 23
  Best Of Breed   Francis Smith Moffat 0

Show Date
Nanaimo Kennel Club November 30 to December 01, 2019
Day Position   Judge Points
Sunday Group 2nd   Ainslie Mills 47
  Best Of Breed   Ainslie Mills 1 (1-0-0-1)
Saturday Group 2nd   Stephanie Rickard 50
  Best Of Breed   Stephanie Rickard 1 (1-0-0-1)

Show Date
Tyee Kennel Club November 28 to November 29, 2019
Day Position   Judge Points
Friday Group 1st   Barbara Heal 54
  Best Of Breed   Barbara Heal 1 (1-0-0-1)
Thursday Best Of Breed   Catherine Barlow 1 (1-0-0-1)
  Group 3rd   Judy McVeigh 32

Show Date
Lakeside Toy Dog Fanciers November 24 to November 24, 2019
Day Position   Judge Points
Sunday Group 4th   Desmond Murphy 55
  Best Of Breed   Desmond Murphy 4

Show Date
Aurora & District Kennel Club November 22 to November 24, 2019
Day Position   Judge Points
Saturday Best Of Breed   Nicholas De Bedout 2 (0-1-1-1)
  Best In Limited Breeds Show   Patricia Nemirovsky de Alsina N/A
  Best Of Breed LTD Breed Show Patricia Nemirovsky de Alsina 1
Friday Best Of Opposite Sex   Fred Bassett N/A

Show Date
Lethbridge & District Kennel Club November 15 to November 17, 2019
Day Position   Judge Points
Sunday Group 3rd   Virginia Lyne 24
  Best Of Breed   Virginia Lyne 0
Saturday Group 1st   Lucie Paradis (Dr) 36
  Best Of Breed   Lucie Paradis (Dr) 0
Friday Reserve Best In Show   Yvonne Savard 153 (0-0-0-1)
  Group 1st   Carmen Haller 28
  Group 1st   Yvonne Savard 26
  Best Of Breed   Carmen Haller 0
  Best Of Breed   Yvonne Savard 0

Show Date
Wheat City Kennel Club November 08 to November 11, 2019
Day Position   Judge Points
Monday Group 3rd   Judith Taylor 19
  Best Of Breed   Catherine Barlow 1
  Best Of Breed   Wayne Thompson 0
Sunday Best Of Breed   Terry Carter 1
Saturday Best Of Breed   Manuel Queijeiro 1
Friday Best Of Breed   Anik Primeau 1
  Group 3rd   Edgar Bajona 25
  Group 4th   Anik Primeau 23
  Best Of Breed   Edgar Bajona 1

Show Date
Battle River Canine Association October 25 to October 27, 2019
Day Position   Judge Points
Sunday Best Of Breed   Javinder Singh Pawar 0
  Group 2nd   Javinder Singh Pawar 47
Saturday Reserve Best In Show   Javinder Singh Pawar 284 (0-0-0-2)
  Group 1st   Judith Byrne 56
  Best Of Breed   Catherine Barlow 1 (0-0-0-2)
Friday Group 1st   William Byrne 42
  Best Of Breed   William Byrne 0

Show Date
Red Deer & District Kennel Club October 11 to October 14, 2019
Day Position   Judge Points
Monday Group 1st   Wanda Spediacci (Dr) 32
  Best Of Breed   Wanda Spediacci (Dr) 1 (0-0-1-1)
Sunday Group 1st   Kathrine Grant 46
  Best Of Breed   Kathrine Grant 1 (0-0-1-1)
Saturday Group 1st   Hans van den Berg 51
  Best Of Breed   Hans van den Berg 1 (0-0-1-1)
Friday Best Of Breed   Arthur Fry 1 (0-0-1-1)
  Group 2nd   Arthur Fry 34

Show Date
Mount Cheam Canine Association September 26 to September 29, 2019
Day Position   Judge Points
Sunday Best Of Breed   Karen Day 0
  Group 2nd   Karen Day 39
Saturday Group 4th   Anthony Kelly 29
  Best Of Breed   Anthony Kelly 0
Friday Group 4th   Claudio Rossi 26
  Best Of Breed   Claudio Rossi 0
Thursday Group 3rd   Dianne Ivey 13
  Best Of Breed   Dianne Ivey 0

Show Date
Calgary Kennel & Obedience Club September 13 to September 16, 2019
Day Position   Judge Points
Monday Best Of Breed   David Denis 0
  Group 1st   David Denis 20
Sunday Best Of Breed   Karen Day 0
  Group 1st   Karen Day 30
Saturday Group 1st   Murrel Purkhiser 30
  Best Of Breed   Murrel Purkhiser 0
Friday Best Of Breed   Kim Hamel 0
  Group 1st   Kim Hamel 28

Show Date
Saskatoon Kennel & Obedience Club August 30 to September 02, 2019
Day Position   Judge Points
Monday Group 1st   Sylvia Barkey 23
  Best Of Breed   Stephen Dainard 0
  Best Of Breed   Sylvia Barkey 0
  Group 3rd   Stephen Dainard 22
Sunday Group 1st   Rita Walker 25
  Best Of Breed   Rita Walker 0
Saturday Group 1st   Pamela Bruce 23
  Best Of Breed   Pamela Bruce 0
Friday Group 1st   Mike Jackman 21
  Best Of Breed   Mike Jackman 0

Show Date
Cranbrook & District Kennel Club August 23 to August 25, 2019
Day Position   Judge Points
Sunday Group 2nd   Richard Paquette 15
  Best Of Breed   Richard Paquette 0
Saturday Group 1st   Robert Rowbotham 16
  Best Of Breed   Robert Rowbotham 0
Friday Best Of Breed   Richard Lopaschuk 0
  Best Of Breed   Mel Saranchuk 0
  Group 3rd   Richard Lopaschuk 5
  Group 1st   Mel Saranchuk 15

Show Date
Manitoba Canine Association August 15 to August 18, 2019
Day Position   Judge Points
Sunday Best Of Breed   Carmen Haller 0
Saturday Group 4th   Peter Machen 16
  Best Of Breed   Peter Machen 0
Friday Group 2nd   Margaret Jones 19
  Best Of Breed   Margaret Jones 0
Thursday Group 3rd   Murray Eason 16
  Best Of Breed   Jean Delisle 0

Show Date
Edmonton Kennel Club August 08 to August 11, 2019
Day Position   Judge Points
Sunday Best Of Breed   Raymond Lariviere 2 (1-1-0-1)
  Group 1st   Raymond Lariviere 45
Saturday Best Of Breed   John Rowton 2 (1-1-0-1)
  Group 2nd   John Rowton 43
Friday Best Of Breed   Shawn Nichols 1 (1-0-0-1)
Thursday Best Of Opposite Sex   Sue-Ellyn Rempel N/A

Show Date
Southern Alberta Toy Dog Fanciers August 03 to August 03, 2019
Day Position   Judge Points
Saturday Best Of Breed   Vicki Abbot 0

Show Date
Alberta Kennel Club August 02 to August 05, 2019
Day Position   Judge Points
Monday Best Of Breed   Carlos Quinones 0
Sunday Group 4th   Patricia Nemirovsky de Alsina 69
  Best Of Breed   Patricia Nemirovsky de Alsina 0
Saturday Best Of Breed   Dan Ericsson 0
  Group 4th   Dan Ericsson 55
Friday Best Of Breed   Raymundo Lo 0

Show Date
Medicine Hat Kennel Club July 19 to July 21, 2019
Day Position   Judge Points
Sunday Best Of Breed   Gail Forsythe (Dr) 0
Saturday Group 2nd   Patricia Hastings 43
  Best Of Breed   Patricia Hastings 0
Friday Reserve Best In Show   Lee Anne Bateman 152 (0-0-0-1)
  Group 1st   Lee Anne Bateman 39
  Group 1st   Nancy Popovich 39
  Best Of Breed   Lee Anne Bateman 0
  Best Of Breed   Nancy Popovich 0

Show Date
Evelyn Kenny Kennel & Obedience Club July 11 to July 14, 2019
Day Position   Judge Points
Sunday Best Of Breed   Honey Glendinning 0
Saturday Best Of Breed   Tempest Deptuch 0
  Group 4th   Tempest Deptuch 36
Friday Best Of Breed   Kim Ramey-Leblanc 0
  Group 3rd   Raymond Yurick 23
Thursday Best Of Breed   Charles Olvis 0
  Group 1st   Charles Olvis 34

Show Date
Vernon & District Kennel Club July 05 to July 07, 2019
Day Position   Judge Points
Sunday Best Of Breed   Brenton Wright 0
  Group 3rd   Brenton Wright 24
Saturday Best Of Breed   Terry Carter 0
  Group 2nd   Terry Carter 32
Friday Best Of Breed   Susan Quesnel 0
  Group 1st   Susan Quesnel 36

Show Date
Prairie Toy Association June 30 to June 30, 2019
Day Position   Judge Points
Sunday Best Of Breed   Shawn Nichols 0

Show Date
Portage Kennel Club June 29 to July 01, 2019
Day Position   Judge Points
Monday Best Of Breed   Mark Houston-McMillan 0
Sunday Best Of Breed   Guy Jeavons 0
Saturday Best Of Breed   Linda Kraft 0
  Best Of Breed   Eric Soti 0
  Group 3rd   Linda Kraft 13 (0-0-0-1)

Show Date
Fort Garry Kennel Club June 28 to June 28, 2019
Day Position   Judge Points
Friday Best Of Breed   Leyda Perez 0

Show Date
Grande Prairie Regional Kennel Club June 21 to June 23, 2019
Day Position   Judge Points
Sunday Group 3rd   Lee Steeves 10
  Best Of Breed   Thomas Alexander 0
  Best Of Breed   Lee Steeves 0
  Group 2nd   Thomas Alexander 13
Saturday Group 3rd   Rita Walker 10
  Group 2nd   Bruce Fraser 13
  Best Of Breed   Bruce Fraser 0
  Best Of Breed   Rita Walker 0
Friday Group 3rd   Joy Lynne Huntley 10
  Best Of Breed   Joy Lynne Huntley 0

Show Date
Prairie Canine Academy June 14 to June 16, 2019
Day Position   Judge Points
Sunday Reserve Best In Show   Donna Conod 125 (0-0-2-0)
  Best Of Breed   Karen Day 0
  Group 1st   Donna Conod 15
  Group 1st   Karen Day 16
  Best Of Breed   Donna Conod 0
Saturday Group 3rd   Cheryl Myers-Egerton 13
  Best Of Breed   Ben Wasylyshen 0
  Best Of Breed   Cheryl Myers-Egerton 0
Friday Group 3rd   Michelle Scott 10
  Group 2nd   Richard Lopaschuk 14
  Best Of Breed   Michelle Scott 0
  Best Of Breed   Richard Lopaschuk 0

Show Date
Kenora & District Dog Club June 07 to June 09, 2019
Day Position   Judge Points
Sunday Group 2nd   Charles Bett 14
  Group 1st   Letitia Bett 16
  Best Of Breed   Charles Bett 0
  Best Of Breed   Letitia Bett 0
Saturday Group 3rd   Marilyn O'Neill 15
  Best Of Breed   Marilyn O'Neill 0
  Group 1st   Lee Anne Bateman 23
  Best Of Breed   Lee Anne Bateman 0
Friday Best Of Breed   Bonnie Derry 0
  Group 1st   Nancy Popovich 20
  Group 1st   Bonnie Derry 20
  Best Of Breed   Nancy Popovich 0

Show Date
Toy Dog Club Of Alberta, Edmonton June 01 to June 01, 2019
Day Position   Judge Points
Saturday Best Of Breed   Glen Stark 0
  Group 4th   Glen Stark 44

Show Date
Northern Alberta Canine Association May 31 to June 03, 2019
Day Position   Judge Points
Monday Best Of Breed   Ricardo Saldana 0
Sunday Best Of Breed   Lew Olson 0
  Group 2nd   Lew Olson 55
Saturday Best Of Breed   Mary Napper 0
Friday Best Of Breed   Mark Lucas 0
  Group 1st   Mark Lucas 62

Show Date
Fort Garry Kennel Club May 24 to May 26, 2019
Day Position   Judge Points
Sunday Best Of Breed   Doug Gaudin 0
  Group 2nd   Doug Gaudin 4
Saturday Group 2nd   Wayne Thompson 4
  Best Of Breed   Wayne Thompson 0
Friday Best Of Breed   Heather Langfeld 0
  Best Of Breed   Kathleen Anderson-Wulff 0
  Group 2nd   Heather Langfeld 7
  Group 3rd   Kathleen Anderson-Wulff 4

Show Date
Regina Kennel & Obedience Club May 18 to May 20, 2019
Day Position   Judge Points
Monday Best Of Breed   Wendy Schira 1
  Best Of Breed   Edgar Bajona 1
  Group 2nd   Wendy Schira 18
  Group 3rd   Edgar Bajona 18
Sunday Group 3rd   Kristen Francis 21
  Best Of Breed   Terry Carter 1
  Best Of Breed   Kristen Francis 1
  Group 2nd   Terry Carter 23
Saturday Group 2nd   Doug Windsor 21
  Group 1st   Jack Ireland 27
  Best Of Breed   Doug Windsor 1
  Best Of Breed   Jack Ireland 1

Show Date
Calgary Kennel & Obedience Club May 10 to May 13, 2019
Day Position   Judge Points
Monday Group 1st   Doug Gaudin 38
  Best Of Breed   Doug Gaudin 0
Sunday Best In Show   Avery Gaudin 318 *
  Group 1st   Avery Gaudin 56
  Best Of Breed   Tannis Postma 0
Saturday Group 1st   Joe Lobb 56
  Best Of Breed   Joe Lobb 0
Friday Group 1st   Janet Lobb 47
  Best Of Breed   Janet Lobb 0

Show Date
Hub City Kennel & Obedience Club May 03 to May 05, 2019
Day Position   Judge Points
Sunday Group 3rd   Mike Macbeth 17
  Best Of Breed   Mike Macbeth 0
Saturday Best Of Breed   Denys Janssen 0
  Group 4th   Denys Janssen 12
Friday Best Of Breed   Peggy Beisel-McIlwaine 0

Show Date
Group V Dog Club Of BC April 21 to April 21, 2019
Day Position   Judge Points
Sunday Best Of Breed   Charles Olvis 0
  Group 3rd   Charles Olvis 36

Show Date
Renaissance Dog Association April 20 to April 22, 2019
Day Position   Judge Points
Monday Best Of Breed   Darle Heck 2
Sunday Best Of Breed   Francisco Chapa Guajardo (Dr) 2
Saturday Best Of Breed   Warren Hudson 2

Show Date
Auld Lang Syne Dog Association April 18 to April 19, 2019
Day Position   Judge Points
Friday Best Of Breed   Starr White 2
Thursday Best Of Breed   Elizabeth Muthard 2

Show Date
Red Deer & District Kennel Club April 05 to April 07, 2019
Day Position   Judge Points
Sunday Best Of Breed   Judy McVeigh 3 (1-2-0-1)
Saturday Best Of Opposite Sex   Robert Dawson N/A
Friday Best Of Breed   Donnelle Richards 3 (1-2-0-1)

Show Date
Battle River Canine Association March 22 to March 24, 2019
Day Position   Judge Points
Sunday Best Of Breed   Judi Elford 3 (1-2-0-1)
  Group 3rd   Judi Elford 56
Saturday Best Of Breed   Francesco Cochetti 3 (1-2-0-1)
Friday Best Of Breed   Sandra Anderson 3 (1-2-0-1)
  Group 4th   Sandra Anderson 57

Show Date
Prince Albert Kennel & Obedience Club March 08 to March 10, 2019
Day Position   Judge Points
Sunday Group 4th   Irene Latchford 12
  Best Of Breed   Irene Latchford 0
  Group 3rd   Thomas Alexander 11
  Best Of Breed   Thomas Alexander 0
Saturday Best Of Breed   Phyllis Pancel 0
  Best Of Breed   Geraldine Taylor 0
  Group 4th   Geraldine Taylor 14
Friday Group 3rd   Brenton Wright 19
  Group 1st   Wendy Maisey 20
  Best Of Breed   Wendy Maisey 1 (0-0-1-1)
  Best Of Breed   Brenton Wright 1 (0-0-1-1)

Show Date
Mount Cheam Canine Association February 22 to February 24, 2019
Day Position   Judge Points
Sunday Group 1st   Daniel Ceres Rubio 44
  Best Of Breed   Daniel Ceres Rubio 0
Saturday Best Of Breed   Stanley Shen 0
  Group 2nd   Stanley Shen 42
Friday Best Of Breed   Beth Warman 0
  Group 4th   Beth Warman 34

Show Date
Alberta Kennel Club January 25 to January 27, 2019
Day Position   Judge Points
Sunday Group 2nd   Patricia Taylor 32
  Best Of Breed   Patricia Taylor 0
Saturday Group 3rd   Nancy Popovich 37
  Best Of Breed   Nancy Popovich 0
Friday Group 1st   Mary White 45
  Best Of Breed   Mary White 0

2018

Dec. 2018 Nov. 2018 Oct. 2018 Sept.2018 Aug. 2018
Breed Ranking: 2 2 2 2 2
Group Ranking: 49 53 54 50 54
All Breed Ranking: 317 371 384 367 370

Top Dog Points Summary
All Breed Specialty
BIS RBIS GRP 1 GRP 2 GRP 3 GRP 4   GRP 1 GRP 2 GRP 3 GRP 4 BOB   Points
0 0 0 7 3 5   0 1 0 0 1   320
Win Record - 2018
Show Date
Regina Kennel & Obedience Club December 07 to December 09, 2018
Day Position   Judge Points
Sunday Group 4th   Linda Buckley 15
  Best Of Breed   Linda Buckley 2
Saturday Group 2nd   Cesar Gutierrez Perez 16
  Best Of Breed   Johan Becerra-Hernandez 2
  Best Of Breed   Cesar Gutierrez Perez 2
Friday Group 2nd   Lee Anne Bateman 19
  Best Of Breed   Tabatha Buckley-Bettis 2
  Best Of Breed   Lee Anne Bateman 2

Show Date
Prince Albert Kennel & Obedience Club November 23 to November 25, 2018
Day Position   Judge Points
Sunday Group 2nd   Dianne Miller 13
  Best Of Breed   Dianne Miller 0
  Best Of Breed   Carol Graham 0
Saturday Best Of Breed   Bruce Fraser 0
  Best Of Breed   Rick Fehler 0
Friday Best Of Breed   Doug Gaudin 0
  Group 2nd   Doug Gaudin 17
  Best Of Breed   Avery Gaudin 0

Show Date
Wheat City Kennel Club November 08 to November 11, 2018
Day Position   Judge Points
Sunday Best Of Breed   Ana Vazquez Lievano (Dr) 0
Saturday Best Of Breed   Noe Aburto Velazquez 0
Friday Best Of Breed   Tempest Deptuch 0
  Best Of Breed   Wendy Anderson 0

Show Date
Battle River Canine Association October 26 to October 28, 2018
Day Position   Judge Points
Sunday Best Of Breed   Ted Fahlgren 0
Saturday Best Of Breed   Shawn Nichols 0
Friday Best Of Breed   Jon Cole 1 (1-0-0-1)

Show Date
Saskatoon Kennel & Obedience Club August 31 to September 03, 2018
Day Position   Judge Points
Monday Best Of Breed   Judy McVeigh 2 (1-1-0-1)
  Group 3rd   Judy McVeigh 21
Sunday Best Of Breed   Terry Gains 2 (1-1-0-1)
Saturday Best Of Breed   Jo Ann Pavey 2 (1-1-0-1)
Friday Group 4th   Linda Kraft 16
  Best Of Breed   Linda Kraft 2 (1-1-0-1)

Show Date
Stormont, Dundas & Glengarry Dog Association August 24 to August 27, 2018
Day Position   Judge Points
Monday Best Of Breed   Janet Buchanan 0
Sunday Best Of Breed   Sandra Mashford 0
Saturday Best Of Breed   Alejandro Rojas Sanchez 0
  Group 4th   Alejandro Rojas Sanchez 31
Friday Best Of Breed   Denys Janssen 0
  Group 2nd   Denys Janssen 30

Show Date
Manitoba Canine Association August 16 to August 19, 2018
Day Position   Judge Points
Sunday Group 2nd   John Rowton 14
  Best Of Breed   John Rowton 0
Saturday Group 2nd   Michelle Scott 14
  Best Of Breed   Michelle Scott 0
Friday Best Of Breed   Johan Becerra-Hernandez 0
Thursday Best Of Breed   Joan Colbourn 0
  Group 4th   Joan Colbourn 10

Show Date
Evelyn Kenny Kennel & Obedience Club July 12 to July 15, 2018
Day Position   Judge Points
Sunday Best Puppy In Breed   Aramis (Joy) Lim N/A
  Best Of Breed   Aramis (Joy) Lim 0
  Winners Bitch   Aramis (Joy) Lim N/A
Saturday Best Puppy In Breed   Thomas Alexander N/A
  Best Of Breed   Thomas Alexander 0
  Winners Bitch   Thomas Alexander N/A
Friday Best Puppy In Breed   Maribel Sy N/A
  Best Of Breed   Maribel Sy 0
  Winners Bitch   Maribel Sy N/A
Thursday Best Of Breed   Joseph Gregory 0
  Group 4th   Joseph Gregory 42
  Best Puppy In Breed   Joseph Gregory N/A
  Winners Bitch   Joseph Gregory N/A

Show Date
Prairie Toy Association July 01 to July 01, 2018
Day Position   Judge Points
Sunday BPIG   Sylvia Barkey N/A
  Group 2nd   Sylvia Barkey 23
  Best Of Breed   Sylvia Barkey 1

Show Date
Portage Kennel Club June 30 to July 02, 2018
Day Position   Judge Points
Monday Best Puppy In Show   Jocelyne Gagne N/A
  Group 3rd   Jocelyne Gagne 17
  Best Of Breed   Jocelyne Gagne 1
  BPIG   Jocelyne Gagne N/A
Sunday BPIG   Javier Ramirez Gomez N/A
Saturday BPIG   Kathrine Grant N/A
  Group 3rd   Kathrine Grant 12
  Best Of Breed   Kathrine Grant 1
  Best Of Breed   Tempest Deptuch 1

Show Date
Hub City Kennel & Obedience Club May 04 to May 06, 2018
Day Position   Judge Points
Sunday BPIG   Gopi Krishnan N/A
  Best Of Breed   Gopi Krishnan 0
Saturday BPIG   Richard Lopaschuk N/A
  Best Of Breed   Richard Lopaschuk 0
Friday Best Of Breed   Kenneth Chuah 0
  BPIG   Kenneth Chuah N/A

Obedience Show Record

     

Rally Obedience Show Record

     

     
* Group 1st points are included in the BIS total and are displayed here for information purpose only.
Print embed Here
               

Sponsored By