Wine Country Kennel Club
Saturday, October 15, 2022



Related Results

Conformation

Friday, October 14
Friday, October 14 (Ltd Show - Group 6)
Saturday, October 15
Saturday, October 15 (Ltd Show - Retrievers)
Sunday, October 16
Sunday, October 16 (Ltd Show - Group 3)



Best In Show
Judge: Patricia Taylor
Norwich Terrier  
GCh Paradym Just For Laughs
Points: 140 TOP DOG points (** see disclaimer at bottom)
Reserve Best In Show
Judge: Patricia Taylor
Pekingese  
GChG LionKing Blaze Of Glory
Points: 124
Best Puppy In Show
Judge: Patricia Taylor
Whippet  
McCartney's Celestial Precious Gem
Best Baby Puppy In Show
Judge: Patricia Taylor
French Bulldog  
Bazingabulls That's My Spot








Group 1 - Dann Wilson Top Dog
Points
Group 1st   
GCh Leaside's California Blues
  Pointer (German Short-Haired)   17
Group 2nd    Reidwood Train To Win   Setter (English)   16
Group 3rd   
GChS Rush's Just Another Werewolf
  Retriever (Flat-Coated)   14
Group 4th   
GCh Nanjay's Altitude
  Spaniel (English Springer)   13
BPIG   
Ch Baileymist Never Gonna Look Back
  Retriever (Golden)   N/A
Best Baby Puppy In Group    Sunkozi A Day At The Races   Retriever (Golden)   0
Judge: Dann Wilson

Best Of Breed: 0 pts (0-0-1-0)
GChG Leaside's California Blues



4-6 Month Bitch Class
1st Pointer Hill Strong & True Cedar

Judge: Dann Wilson

Best Of Breed: 0 pts (0-0-1-0)
GChG Rush's Just Another Werewolf





Winners Dog: (1-0-3-2)
Shanbro's Hear Me Roar

Open Dog Class
1st Shanbro's Hear Me Roar


4-6 Month Bitch Class
1st Sunkozi A Day At The Races

Judge: Dann Wilson

Best Of Breed: 3 pts (1-3-0-0)
Monohaven's On A Wing And A Prayer

Best Of Opposite Sex
Meadowleaf Sir Winston Hobbs

Best Of Winners: (1-3-0-0)
Monohaven's On A Wing And A Prayer

Best Puppy In Breed
Rickway Fast To Cipher At Westmeadow


Winners Dog: (1-3-0-0)
Meadowleaf Sir Winston Hobbs

Open Dog Class
1st Meadowleaf Sir Winston Hobbs


Winners Bitch: (1-3-0-0)
Monohaven's On A Wing And A Prayer

Reserve Winners Bitch
Rickway Fast To Cipher At Westmeadow

Junior Puppy Bitch Class
1st Cedarbaylabs Tonka Quarryridge

Senior Puppy Bitch Class
1st Rickway Fast To Cipher At Westmeadow

Open Bitch Class
1st Monohaven's On A Wing And A Prayer

4-6 Month Bitch Class
1st Castilleja's Billie Bea At Meadowleaf

Judge: Dann Wilson

Best Of Breed: 0 pts (0-1-0-0)
Dunfield's Spirit Fox

Best Puppy In Breed
Dunfield's Spirit Fox



Winners Bitch: (0-1-0-0)
Dunfield's Spirit Fox

Bred By Exhibitor Bitch Class
1st Dunfield's Spirit Fox

Judge: Dann Wilson

Best Of Breed: 1 pts (0-0-0-2)
Ch Reidwood Train To Win

Select Bitch
Ch Lancelot Secret Clarity



Judge: Dann Wilson

Best Of Breed: 1 pts (0-2-0-0)
Ruffwood's Ravishing Reba's Fancy



Winners Bitch: (0-2-0-0)
Ruffwood's Ravishing Reba's Fancy

Reserve Winners Bitch
Ruffwood's Unchained Mellow D

12-18 Month Bitch Class
1st Ruffwood's Ravishing Reba's Fancy

Open Bitch Class
1st Ruffwood's Unchained Mellow D

Judge: Dann Wilson

Best Of Breed: 0 pts (0-0-1-0)
GChS Nanjay's Altitude







Group 2 - Carmen Haller Top Dog
Points
Group 1st   
GChG Rudolf Valentino du Grand Fresnoy
  Borzoi   19
Group 2nd   
GCh Akissla Z'Bee's The Great Escape To Terrapin
  Saluki   18
Group 3rd   
McCartney's Celestial Precious Gem
  Whippet   17
Group 4th    Pennieslogon One Way Ticket To Ride   Basset Hound   12
BPIG   
McCartney's Celestial Precious Gem
  Whippet   N/A
Best Baby Puppy In Group    Jetstream Ooh La Latte   Whippet   0
Judge: Carmen Haller

Best Of Breed: 0 pts (1-0-0-0)
Pennieslogon One Way Ticket To Ride

Best Puppy In Breed
Pennieslogon One Way Ticket To Ride


Winners Dog: (1-0-0-0)
Pennieslogon One Way Ticket To Ride

Junior Puppy Dog Class
1st Pennieslogon One Way Ticket To Ride

4-6 Month Dog Class
1st Cruzin' In The Slow Lane


Judge: Carmen Haller

Best Of Breed: 0 pts (0-0-1-0)
GChG Rudolf Valentino du Grand Fresnoy



Judge: Carmen Haller

Best Of Breed: 2 pts (1-1-1-0)
GChS Virgo Southern Comfort

Best Of Opposite Sex
Dacski's Southern Remembrance

Best Of Winners: (1-1-1-0)
Dacski's Southern Remembrance

Best Puppy In Breed
Dacski's Southern Remembrance


Winners Dog: (1-1-1-0)
Doxieluv Rocket Man

12-18 Month Dog Class
1st Doxieluv Rocket Man


Winners Bitch: (1-1-1-0)
Dacski's Southern Remembrance

Senior Puppy Bitch Class
1st Dacski's Southern Remembrance

Judge: Carmen Haller

Best Of Breed: 0 pts (1-0-0-0)
Magik Rainbow Rafael


Winners Dog: (1-0-0-0)
Magik Rainbow Rafael

Open Dog Class
1st Magik Rainbow Rafael


Judge: Carmen Haller

Best Of Breed: 0 pts (0-0-0-1)
GCh Endachs Butter Tart



Judge: Carmen Haller

Best Of Breed: 0 pts (0-0-1-0)
GChS Chilcotin's Silver Cloud



Judge: Carmen Haller

Best Of Breed: 0 pts (0-1-0-0)
Antonius Vertragus Sage-Bacchante

Best Puppy In Breed
Antonius Vertragus Sage-Bacchante



Winners Bitch: (0-1-0-0)
Antonius Vertragus Sage-Bacchante

Senior Puppy Bitch Class
1st Antonius Vertragus Sage-Bacchante

Judge: Carmen Haller

Best Of Breed: 0 pts (0-0-1-0)
GChS Akissla Z'Bee's The Great Escape To Terrapin



Judge: Carmen Haller

Best Of Breed: 4 pts (1-2-0-2)
McCartney's Celestial Precious Gem

Best Of Opposite Sex
Jetstream Unintended Consequence

Best Of Winners: (1-2-0-2)
McCartney's Celestial Precious Gem

Best Puppy In Breed
McCartney's Celestial Precious Gem

Select Bitch
GChB McCartney's Wild Soul


Winners Dog: (1-2-0-2)
Jetstream Unintended Consequence

Bred By Exhibitor Dog Class
1st Jetstream Unintended Consequence


Winners Bitch: (1-2-0-2)
McCartney's Celestial Precious Gem

Reserve Winners Bitch
Jetstream English Romance

Junior Puppy Bitch Class
1st McCartney's Celestial Precious Gem

Bred By Exhibitor Bitch Class
1st Jetstream English Romance

4-6 Month Bitch Class
1st Jetstream Ooh La Latte





Group 3 - Patricia Taylor Top Dog
Points
Group 1st   
GChS Wendorf's One'der Boy V Ruler
  Doberman Pinscher   27
Group 2nd   
GChB Sendosan Naxxramas
  Akita   24
Group 3rd   
Ch Bellavita's Trendsetter
  Boxer   22
Group 4th   
GChB Vanderbilt's Talk About Luck
  Samoyed   18
BPIG   
LunaNova Silverspring Firestorm
  Portuguese Water Dog   N/A
Best Baby Puppy In Group    Claircreek Tender Kiss   Portuguese Water Dog   0
Judge: Patricia Taylor

Best Of Breed: 1 pts (0-0-2-0)
GChS Sendosan Naxxramas

Select Dog
GChG Marqways Born Into Royalty



Judge: Patricia Taylor

Best Of Breed: 3 pts (1-1-1-1)
GChB Bellavita's Trendsetter

Best Of Opposite Sex
Ch Hitt N Duclocher's So Said The Who's Who

Best Of Winners: (1-1-1-1)
Uppercut All My Hope


Winners Dog: (1-1-1-1)
Uppercut Man In Black

Bred By Exhibitor Dog Class
1st Uppercut Man In Black


Winners Bitch: (1-1-1-1)
Uppercut All My Hope

12-18 Month Bitch Class
1st Uppercut All My Hope

Judge: Patricia Taylor

Best Of Breed: 2 pts (0-1-1-1)
GChG Wendorf's One'der Boy V Ruler

Best Of Opposite Sex
GCh Glitterati Deadly Attraction



Winners Bitch: (0-1-1-1)
Kin's Popcorn With Maple Syrup

Open Bitch Class
1st Kin's Popcorn With Maple Syrup

Judge: Patricia Taylor

Best Of Breed: 3 pts (0-2-2-0)
GChB Jerdans The Great Code

Best Of Opposite Sex
Segen Kalinas Reign At Strongbow

Select Dog
GCh Danetastixs Heart Of Gold



Winners Bitch: (0-2-2-0)
Segen Kalinas Reign At Strongbow

Reserve Winners Bitch
Danetastix Freya Of Strongbow

Canadian Bred Bitch Class
1st Danetastix Freya Of Strongbow

Open Bitch Class
1st Segen Kalinas Reign At Strongbow

Judge: Patricia Taylor

Best Of Breed: 3 pts (0-0-2-2)
GChB Shanlimore Cidwm Glenire

Best Of Opposite Sex
GCh Cidwm's Evry Cloud Hasa Slvr Lining

Select Dog
GCh Skeenawhip Karma Bear

Select Bitch
Ch Woolmarsh Zita Changes It Up



Judge: Patricia Taylor

Best Of Breed: 2 pts (0-2-1-0)
GCh Regalhill's Low Ridin Ramone

Best Of Opposite Sex
Big Country's Gypsy

Best Puppy In Breed
Big Country's Gypsy



Winners Bitch: (0-2-1-0)
Big Country's Gypsy

Reserve Winners Bitch
Big Country's Nikita

Senior Puppy Bitch Class
1st Big Country's Gypsy

Open Bitch Class
1st Big Country's Nikita

Judge: Patricia Taylor

Best Of Breed: 4 pts (1-3-1-0)
GChS Fado's Estrelaleal Rei

Best Of Opposite Sex
Belouro's Lucia

Best Of Winners: (1-3-1-0)
LunaNova Silverspring Firestorm

Best Puppy In Breed
LunaNova Silverspring Firestorm


Winners Dog: (1-3-1-0)
LunaNova Silverspring Firestorm

Junior Puppy Dog Class
1st LunaNova Silverspring Firestorm

Judge: Patricia Taylor

Best Of Breed: 0 pts (1-0-0-0)
Meiling's Buick Vom Haus Ivens


Winners Dog: (1-0-0-0)
Meiling's Buick Vom Haus Ivens

Canadian Bred Dog Class
1st Meiling's Buick Vom Haus Ivens


Judge: Patricia Taylor

Best Of Breed: 0 pts (0-0-0-1)
GChS Vanderbilt's Talk About Luck







Group 4 - Patricia Taylor Top Dog
Points
Group 1st   
GCh Paradym Just For Laughs
  Norwich Terrier   15
Group 2nd   
GChG Roschel Foxrun Thistle Do
  Border Terrier   14
Group 3rd   
Ch Thunder Dragon Ilunari
  Manchester Terrier   11
Group 4th   
Ch Stalwart's Gryndlscot At Rynara
  Scottish Terrier   8
BPIG   
Pridestar The One To Shine
  Airedale Terrier   N/A
Judge: Patricia Taylor

Best Of Breed: 0 pts (0-1-0-0)
Pridestar The One To Shine

Best Puppy In Breed
Pridestar The One To Shine



Winners Bitch: (0-1-0-0)
Pridestar The One To Shine

Senior Puppy Bitch Class
1st Pridestar The One To Shine

Judge: Patricia Taylor

Best Of Breed: 2 pts (0-0-2-1)
GChG Roschel Foxrun Thistle Do

Best Of Opposite Sex
GChB Benchmark's Bella Amiga

Select Dog
GChS Benchmark's Best Kept Man



Judge: Patricia Taylor

Best Of Breed: 0 pts (0-0-0-1)
GCh Foxheart's I'm Not For Everyone



Judge: Patricia Taylor

Best Of Breed: 2 pts (0-1-1-1)
GCh Thunder Dragon Ilunari

Best Of Opposite Sex
GCh Moonshadows Paint It Black

Best Puppy In Breed
Moonshadows Fantasy Child



Winners Bitch: (0-1-1-1)
Moonshadows Fantasy Child

Junior Puppy Bitch Class
1st Moonshadows Fantasy Child

Judge: Patricia Taylor

Best Of Breed: 0 pts (0-0-0-1)
GChB Paradym Just For Laughs



Judge: Patricia Taylor

Best Of Breed: 4 pts (1-1-3-0)
Ch Stalwart's Gryndlscot At Rynara

Best Of Opposite Sex
Toulin's I Needed You

Best Of Winners: (1-1-3-0)
Toulin's I Needed You

Best Puppy In Breed
Gryndlscot Clouds Roll By

Select Dog
GCh Gemma Stonehenge Attitude Pinot Noir


Winners Dog: (1-1-3-0)
Gryndlscot Clouds Roll By

Junior Puppy Dog Class
1st Gryndlscot Clouds Roll By


Winners Bitch: (1-1-3-0)
Toulin's I Needed You

12-18 Month Bitch Class
1st Toulin's I Needed You

Judge: Patricia Taylor

Best Of Breed: 1 pts (0-2-0-0)
Diamondjewel Chances R Im A Dragon

Best Puppy In Breed
Diamondjewel Chances R Im A Dragon



Winners Bitch: (0-2-0-0)
Diamondjewel Chances R Im A Dragon

Reserve Winners Bitch
Diamondjewels My Lil Valentine

Junior Puppy Bitch Class
1st Diamondjewel Chances R Im A Dragon

Open Bitch Class
1st Diamondjewels My Lil Valentine





Group 5 - Carmen Haller Top Dog
Points
Group 1st   
GChG LionKing Blaze Of Glory
  Pekingese   9
Group 2nd   
GChS CurlyQ's Firehouse Inferno
  Pug   8
Group 3rd   
Ch Fiery Fame Vow Of Love
  Chinese Crested Dog   7
Group 4th   Ch Mountaincrest Midnight Cowboy   Pomeranian   6
BPIG   
Ch WeylinMarsh's Thyme After Time
  Havanese   N/A
Best Baby Puppy In Group    Delsols Rizen From The Ashes   Havanese   0
Judge: Carmen Haller

Best Of Breed: 0 pts (0-0-1-0)
GChS Fiery Fame Vow Of Love



Judge: Carmen Haller

Best Of Breed: 2 pts (1-1-0-1)
GChS WeylinMarsh's Thyme After Time

Best Of Opposite Sex
Laurelgate's Theo Adore

Best Of Winners: (1-1-0-1)
Laurelgate's Theo Adore

Best Puppy In Breed
GChS WeylinMarsh's Thyme After Time


Winners Dog: (1-1-0-1)
Laurelgate's Theo Adore

Junior Puppy Dog Class
1st Laurelgate's Theo Adore


Winners Bitch: (1-1-0-1)
Weatherford's Go For Gold At Delsol

Senior Puppy Bitch Class
1st Weatherford's Go For Gold At Delsol

4-6 Month Bitch Class
1st Delsols Rizen From The Ashes

Judge: Carmen Haller

Best Of Breed: 0 pts (0-0-1-0)
GChG LionKing Blaze Of Glory



Judge: Carmen Haller

Best Of Breed: 0 pts (0-0-1-0)
Ch Mountaincrest Midnight Cowboy



Judge: Carmen Haller

Best Of Breed: 0 pts (0-0-1-0)
GChG CurlyQ's Firehouse Inferno



Judge: Carmen Haller

Best Of Breed: 1 pts (0-0-1-1)
GChB Rustic Lane Not My Planet From Fwaggle @ Absolut

Best Of Opposite Sex
GCh Deebet's Time To Bloom



Judge: Carmen Haller

Best Of Breed: 0 pts (0-0-0-1)
GCh Justatich Thayla







Group 6 - Richard Paquette Top Dog
Points
Group 1st   
GCh Idecleir Desiderata Troubadour
  Lhasa Apso   24
Group 2nd   
GChS Shines Call The Winning Shot With Tzowen N XinJen
  Chinese Shar-Pei   23
Group 3rd   
GChS Classique Ivy Lane Moonstruck
  Poodle (Standard)   21
Group 4th   
Ch Haloridge's Duck Duck Goose At Markel
  French Bulldog   16
BPIG   
Ch Shente's Turn Back Time With Schutzu
  Shih Tzu   N/A
Best Baby Puppy In Group   
Bazingabulls That's My Spot
  French Bulldog   0
Judge: Richard Paquette

Best Of Breed: 0 pts (0-0-1-0)
GCh Grindstones I'm Stewpendous



Judge: Richard Paquette

Best Of Breed: 0 pts (0-1-0-0)
Bulldacious Lust For Life



Winners Bitch: (0-1-0-0)
Bulldacious Lust For Life

12-18 Month Bitch Class
1st Bulldacious Lust For Life

Judge: Richard Paquette

Best Of Breed: 1 pts (0-1-0-1)
GChG Shines Call The Winning Shot With Tzowen N XinJen

Best Puppy In Breed
TaipanPalace N Gumby's Its All About The B


Judge: Richard Paquette

Best Of Breed: 0 pts (0-0-1-0)
GCh Idecleir Desiderata Troubadour



Judge: Richard Paquette

Best Of Breed: 2 pts (1-1-0-1)
GCh Sanvars Enchantress Of Tiva

Best Of Opposite Sex
Orange Soleil Ezy Rider

Best Of Winners: (1-1-0-1)
Orange Soleil Ezy Rider

Best Puppy In Breed
Canterbury's Midnight Kiki


Winners Dog: (1-1-0-1)
Orange Soleil Ezy Rider

12-18 Month Dog Class
1st Orange Soleil Ezy Rider


Winners Bitch: (1-1-0-1)
Canterbury's Midnight Kiki

Junior Puppy Bitch Class
1st Canterbury's Midnight Kiki

Judge: Richard Paquette

Best Of Breed: 4 pts (1-3-1-0)
GChG Classique Ivy Lane Moonstruck

Best Of Opposite Sex
Carrington's To Nicheca With Love

Best Of Winners: (1-3-1-0)
Diloknest Kader

Best Puppy In Breed
Carrington's To Nicheca With Love


Winners Dog: (1-3-1-0)
Diloknest Kader

12-18 Month Dog Class
1st Diloknest Kader


Winners Bitch: (1-3-1-0)
Carrington's To Nicheca With Love

Reserve Winners Bitch
River Run's The Story Begins At Ying

12-18 Month Bitch Class
1st River Run's The Story Begins At Ying

Bred By Exhibitor Bitch Class
1st Carrington's To Nicheca With Love

Open Bitch Class
1st Bloom's Poise N Envy At Solecya

Judge: Richard Paquette

Best Of Breed: 2 pts (0-0-2-1)
Ch Kortars Akashi Shiganosuke

Best Of Opposite Sex
GChB Hibiscus Chisana Takaramono

Select Dog
GChS Wolfriver's Taiho Koki



Judge: Richard Paquette

Best Of Breed: 2 pts (0-2-1-0)
GCh Shente's Turn Back Time With Schutzu

Best Of Opposite Sex
Schutzu's Golden Willow At Gambalina

Best Puppy In Breed
GCh Shente's Turn Back Time With Schutzu



Winners Bitch: (0-2-1-0)
Schutzu's Golden Willow At Gambalina

Reserve Winners Bitch
Chariots Rising Star

Junior Puppy Bitch Class
1st Schutzu's Golden Willow At Gambalina

Bred By Exhibitor Bitch Class
1st Chariots Rising Star



Group 7 - Richard Paquette Top Dog
Points
Group 1st   
GChG Limelite's Tee Off
  Australian Shepherd   23
Group 2nd   
Auldscotia Dirty Dancer
  Bearded Collie   16
Group 3rd   
GCh Byeyo's Gonna Get Me Sum
  Australian Cattle Dog   14
Group 4th    Asset's Second Chance   Border Collie   12
BPIG   
Cameron's Island Of Sodor
  Bearded Collie   N/A
Judge: Richard Paquette

Best Of Breed: 1 pts (1-0-0-1)
GChB Byeyo's Gonna Get Me Sum

Best Of Opposite Sex
Byeyo's Thundering Blue Max

Best Puppy In Breed
Byeyo's Thundering Blue Max


Winners Dog: (1-0-0-1)
Byeyo's Thundering Blue Max

Junior Puppy Dog Class
1st Byeyo's Thundering Blue Max


Judge: Richard Paquette

Best Of Breed: 6 pts (0-3-1-3)
GChG Limelite's Tee Off

Best Of Opposite Sex
GChB Downunder's Real Wild Child

Best Puppy In Breed
GChB Downunder's Real Wild Child

Select Bitch
Ch Beachbum's Sand Dollar


Judge: Richard Paquette

Best Of Breed: 1 pts (1-1-0-0)
Auldscotia Dirty Dancer

Best Of Opposite Sex
Cameron's Island Of Sodor

Best Of Winners: (1-1-0-0)
Auldscotia Dirty Dancer

Best Puppy In Breed
Cameron's Island Of Sodor


Winners Dog: (1-1-0-0)
Auldscotia Dirty Dancer

Bred By Exhibitor Dog Class
1st Auldscotia Dirty Dancer


Winners Bitch: (1-1-0-0)
Cameron's Island Of Sodor

Junior Puppy Bitch Class
1st Cameron's Island Of Sodor

Judge: Richard Paquette

Best Of Breed: 1 pts (1-1-0-0)
Asset's Second Chance

Best Of Opposite Sex
Asset's Running For Roses

Best Of Winners: (1-1-0-0)
Asset's Second Chance


Winners Dog: (1-1-0-0)
Asset's Second Chance

Open Dog Class
1st Asset's Second Chance


Winners Bitch: (1-1-0-0)
Asset's Running For Roses

Open Bitch Class
1st Asset's Running For Roses

Judge: Richard Paquette

Best Of Breed: 2 pts (1-1-0-1)
Caro Aus Der Konigshohle

Best Of Opposite Sex
Tokaye Elite Design Aura Bleibtreu Dershimer

Best Of Winners: (1-1-0-1)
Caro Aus Der Konigshohle


Winners Dog: (1-1-0-1)
Caro Aus Der Konigshohle

12-18 Month Dog Class
1st Caro Aus Der Konigshohle

Judge: Richard Paquette

Best Of Breed: 1 pts (0-2-0-0)
Arklys Girls Just Wanna Have Fun



Winners Bitch: (0-2-0-0)
Arklys Girls Just Wanna Have Fun

Reserve Winners Bitch
Arklys Let The Dreamin Begin

12-18 Month Bitch Class
1st Arklys Let The Dreamin Begin

Open Bitch Class
1st Arklys Girls Just Wanna Have Fun

Judge: Richard Paquette

Best Of Breed: 3 pts (1-2-1-0)
Nitelatches Fashion 'n Style

Best Of Opposite Sex
Ch Brantstars Fashion Burberry

Best Of Winners: (1-2-1-0)
Nitelatches Fashion 'n Style

Best Puppy In Breed
Nitelatches Fashion 'n Style


Winners Dog: (1-2-1-0)
Ravenscourt Opaque

Open Dog Class
1st Ravenscourt Opaque


Winners Bitch: (1-2-1-0)
Nitelatches Fashion 'n Style

Reserve Winners Bitch
Brantstars Fashion Runway

Senior Puppy Bitch Class
1st Nitelatches Fashion 'n Style
2nd Brantstars Fashion Runway

Judge: Richard Paquette

Best Of Breed: 1 pts (0-2-0-0)
Marvel's Lexi

Best Puppy In Breed
Classics Kenya Be Cute



Winners Bitch: (0-2-0-0)
Marvel's Lexi

Reserve Winners Bitch
Classics Kenya Be Cute

Junior Puppy Bitch Class
1st Classics Kenya Be Cute

12-18 Month Bitch Class
1st Marvel's Lexi

Disclaimer: These are not official CKC results. If you spot any incorrect results, please visit Results Correction Page. We rely on the goodwill of volunteers to provide us with results and mistakes are corrected as soon as we receive them. For official results, contact the Canadian Kennel Club.
               

Sponsored By