Tantramar Kennel Club
Saturday, May 21, 2022 - Show-1



Related Results

Conformation

Saturday, May 21 (Show-1)
Saturday, May 21 (Show-2)
Sunday, May 22 (Show-3)
Sunday, May 22 (Show-4)



Results courtesy of:




Best In Show
Judge: Avery Gaudin
Bullmastiff  
GCh SaxmarkStonehill InstantReplay
Points: 147 TOP DOG points (** see disclaimer at bottom)
Reserve Best In Show
Judge: Avery Gaudin
German Shepherd Dog  
GCh Riverryan Just Do It
Points: 132
Best Puppy In Show
Judge: Avery Gaudin
Pomeranian  
Chriscendo Charmed Robbery
Best Altered In Show
Judge: Avery Gaudin
  








Group 1 - Doug Gaudin Top Dog
Points
Group 1st   
GCh Clussexx Flying Ace
  Spaniel (Clumber)   40
Group 2nd   
GChB Zion's Captain America
  Spaniel (American Cocker)   39
Group 3rd   
GChB Roaneden's Shorelander
  Retriever (Nova Scotia Duck Tolling)   36
Group 4th   
Ch Jackson's Always Remember Us This Way
  Retriever (Golden)   28
BPIG   
GChB Roaneden's Shorelander
  Retriever (Nova Scotia Duck Tolling)   N/A
Judge: Doug Gaudin

Best Of Breed: 0 pts (1-0-0-0)
DuValin Quartz

Best Puppy In Breed
DuValin Quartz


Winners Dog: (1-0-0-0)
DuValin Quartz

Senior Puppy Dog Class
1st DuValin Quartz


Judge: Doug Gaudin

Best Of Breed: 0 pts (0-1-0-0)
Seasyde Everwood Connect The Dots

Best Puppy In Breed
Seasyde Everwood Connect The Dots



Winners Bitch: (0-1-0-0)
Seasyde Everwood Connect The Dots

Senior Puppy Bitch Class
1st Seasyde Everwood Connect The Dots

Judge: Doug Gaudin

Best Of Breed: 2 pts (0-1-2-0)
GCh Mistcurl Sir Sully Of Rosemoor

Best Of Opposite Sex
Sun Devil Stormy Chardonnay Karma

Best Puppy In Breed
Sun Devil Stormy Chardonnay Karma

Select Dog
Ch Mistcurl Capt Worden Of Canaan



Winners Bitch: (0-1-2-0)
Sun Devil Stormy Chardonnay Karma

Senior Puppy Bitch Class
1st Sun Devil Stormy Chardonnay Karma

Judge: Doug Gaudin

Best Of Breed: 5 pts (0-5-1-0)
GCh Madabout's Call The Butcher

Best Of Opposite Sex
Madabout's Big Wheel


Judge: Doug Gaudin

Best Of Breed: 7 pts (0-4-4-0)
GChG Roaneden's Shorelander

Best Of Opposite Sex
Seaside's Meant To Be

Best Puppy In Breed
GChG Roaneden's Shorelander

Select Dog
Ch Red Dory Rawley


Judge: Doug Gaudin

Best Of Breed: 0 pts (0-0-1-0)
GChB Sweetwoods Em'Pi'Re State Of Mind



Judge: Doug Gaudin

Best Of Breed: 2 pts (0-0-2-1)
GChS Zion's Captain America

Best Of Opposite Sex
GCh Zion's Victorious Daisy

Select Dog
GCh Scottfree Stage Door Johnny



Judge: Doug Gaudin

Best Of Breed: 0 pts (0-0-1-0)
GChEx Clussexx Flying Ace



Judge: Doug Gaudin

Best Of Breed: 0 pts (0-1-0-0)
Shore Reign On



Winners Bitch: (0-1-0-0)
Shore Reign On

Open Bitch Class
1st Shore Reign On

Judge: Doug Gaudin

Best Of Breed: 0 pts (0-0-0-1)
Ch Kamand's Flying Solo At NevaehLea



Judge: Doug Gaudin

Best Of Breed: 0 pts (0-1-0-0)
Queensberry From Kind Of Magic



Winners Bitch: (0-1-0-0)
Queensberry From Kind Of Magic

Open Bitch Class
1st Queensberry From Kind Of Magic

Judge: Doug Gaudin

Best Of Breed: 0 pts (1-0-0-0)
BraemarsRose East Coast Connection


Winners Dog: (1-0-0-0)
BraemarsRose East Coast Connection

12-18 Month Dog Class
1st BraemarsRose East Coast Connection






Group 2 - Doug Gaudin Top Dog
Points
Group 1st   
GChEx Trumphill's Taking The High Road
  Rhodesian Ridgeback   11
Group 2nd    Kingdom N Daggarwoods Silverado   Norwegian Elkhound   5
Group 3rd    Shillington Show Pony   Beagle   4
Group 4th   Ch Karonika's DevotedDoxie Dudley   Dachshund (Miniature Long-Haired)   2
BPIG    Kaskazini Hukalani @ Trumphill   Rhodesian Ridgeback   N/A
Judge: Doug Gaudin

Best Of Breed: 1 pts (2-0-0-0)
Shillington Show Pony

Best Puppy In Breed
Shillington Show Pony


Winners Dog: (2-0-0-0)
Shillington Show Pony

Reserve Winners Dog
Lemonladies Peter

Junior Puppy Dog Class
1st Shillington Show Pony

12-18 Month Dog Class
1st Lemonladies Peter


Judge: Doug Gaudin

Best Of Breed: 1 pts (0-0-2-0)
Ch Karonika's DevotedDoxie Dudley

Select Dog
Ch Doxieluv Happy Days Fonzie



Judge: Doug Gaudin

Best Of Breed: 0 pts (0-0-1-0)
GCh GrandCru Latour II



Judge: Doug Gaudin

Best Of Breed: 0 pts (0-0-1-0)
Kingdom N Daggarwoods Silverado



Judge: Doug Gaudin

Best Of Breed: 5 pts (0-2-2-2)
GChEx Trumphill's Taking The High Road

Best Of Opposite Sex
GCh Kiromols Morning Moon

Best Puppy In Breed
Ch Kaskazini Hukalani @ Trumphill

Select Dog
Ch Ave Caesar Singing In Harmony

Select Bitch
Ch Kaskazini Hukalani @ Trumphill



Senior Puppy Bitch Class
1st Sarjo's Scandal In Cairo

Open Bitch Class
1st Sarjo's Hakuna Matata





Group 3 - Doug Gaudin Top Dog
Points
Group 1st   
GCh SaxmarkStonehill InstantReplay
  Bullmastiff   14
Group 2nd   Ch Platinum's I'm Ready For The Garden   Doberman Pinscher   13
Group 3rd   
GCh Lonecreeks Lets Dance At Stonerose
  Rottweiler   10
Group 4th   
Ch Daybreaker's Forget Me Not
  Newfoundland   8
BPIG   
Ch Adria N Ensigns Odessa At Elharlen
  Boxer   N/A
Judge: Doug Gaudin

Best Of Breed: 1 pts (0-2-0-0)
Adria N Ensigns Odessa At Elharlen

Best Puppy In Breed
Adria N Ensigns Odessa At Elharlen



Winners Bitch: (0-2-0-0)
Adria N Ensigns Odessa At Elharlen

Reserve Winners Bitch
Tiamat's Miracle On Ice

Junior Puppy Bitch Class
1st Adria N Ensigns Odessa At Elharlen

12-18 Month Bitch Class
1st Tiamat's Miracle On Ice

Judge: Doug Gaudin

Best Of Breed: 0 pts (0-0-1-0)
GChB SaxmarkStonehill InstantReplay



Judge: Doug Gaudin

Best Of Breed: 1 pts (0-2-0-0)
Prairie Creek's Guardian Angel



Winners Bitch: (0-2-0-0)
Prairie Creek's Guardian Angel

Reserve Winners Bitch
Prairie Creeks Bohemian Rhapsody

12-18 Month Bitch Class
1st Prairie Creeks Bohemian Rhapsody

Open Bitch Class
1st Prairie Creek's Guardian Angel

Judge: Doug Gaudin

Best Of Breed: 2 pts (0-1-1-1)
Platinum's I'm Ready For The Garden

Best Of Opposite Sex
GCh Cassels Red Sky At Night

Best Puppy In Breed
GCh Cassels Red Sky At Night

Select Bitch
GChB Regnancy A Touch Of Class


Judge: Doug Gaudin

Best Of Breed: 0 pts (0-1-0-0)
Britlinblues When Blue Turns To Grey



Winners Bitch: (0-1-0-0)
Britlinblues When Blue Turns To Grey

Bred By Exhibitor Bitch Class
1st Britlinblues When Blue Turns To Grey

Judge: Doug Gaudin

Best Of Breed: 0 pts (0-1-0-0)
Daybreaker's Forget Me Not



Winners Bitch: (0-1-0-0)
Daybreaker's Forget Me Not

Open Bitch Class
1st Daybreaker's Forget Me Not

Judge: Doug Gaudin

Best Of Breed: 1 pts (0-1-1-0)
GChEx Lonecreeks Lets Dance At Stonerose

Best Of Opposite Sex
Steinplatz North Star Winnie

Best Puppy In Breed
Steinplatz North Star Winnie



Winners Bitch: (0-1-1-0)
Steinplatz North Star Winnie

Senior Puppy Bitch Class
1st Steinplatz North Star Winnie

Judge: Doug Gaudin

Best Of Breed: 2 pts (0-2-0-1)
GCh Dushanbe's Sweeter Dreams



Winners Bitch: (0-2-0-1)
Snowshoe Rise And Shine

Reserve Winners Bitch
Brightwood's Sweet Pea

Open Bitch Class
1st Snowshoe Rise And Shine
2nd Brightwood's Sweet Pea





Group 4 - Avery Gaudin Top Dog
Points
Group 1st   GCh Alinta Loch Ryba's Hint Of Mint   Australian Terrier   15
Group 2nd   
GCh M&M Lamz The World Is Not Enough
  Bedlington Terrier   14
Group 3rd   
Ch All Jacks Hacker
  Russell Terrier   13
Group 4th   
Ch Ellerker's By The Light Of The Moon
  Schnauzer (Miniature)   12
BPIG    Lochlomond Scalawag's Shenanigans   Cairn Terrier   N/A
Judge: Avery Gaudin

Best Of Breed: 0 pts (0-0-1-0)
GCh Alinta Loch Ryba's Hint Of Mint



Judge: Avery Gaudin

Best Of Breed: 0 pts (0-0-1-0)
GChB M&M Lamz The World Is Not Enough



Judge: Avery Gaudin

Best Of Breed: 1 pts (0-1-1-0)
GCh Versaterre's Zealous Road Hammer

Best Of Opposite Sex
Versaterre's Savour The Flavour

Best Puppy In Breed
Versaterre's Savour The Flavour



Winners Bitch: (0-1-1-0)
Versaterre's Savour The Flavour

Junior Puppy Bitch Class
1st Versaterre's Savour The Flavour

Judge: Avery Gaudin

Best Of Breed: 0 pts (0-1-0-0)
Lochlomond Scalawag's Shenanigans

Best Puppy In Breed
Lochlomond Scalawag's Shenanigans



Winners Bitch: (0-1-0-0)
Lochlomond Scalawag's Shenanigans

Senior Puppy Bitch Class
1st Lochlomond Scalawag's Shenanigans

Judge: Avery Gaudin

Best Of Breed: 1 pts (1-1-0-0)
White Rascals Bonita Chiquita

Best Of Opposite Sex
Victorialis El Amor

Best Of Winners: (1-1-0-0)
White Rascals Bonita Chiquita

Best Puppy In Breed
White Rascals Bonita Chiquita


Winners Dog: (1-1-0-0)
Victorialis El Amor

Open Dog Class
1st Victorialis El Amor


Winners Bitch: (1-1-0-0)
White Rascals Bonita Chiquita

Senior Puppy Bitch Class
1st White Rascals Bonita Chiquita

Judge: Avery Gaudin

Best Of Breed: 0 pts (1-0-0-0)
Kincora's Qualicom Spirit


Winners Dog: (1-0-0-0)
Kincora's Qualicom Spirit

Open Dog Class
1st Kincora's Qualicom Spirit


Judge: Avery Gaudin

Best Of Breed: 1 pts (0-1-1-0)
Ch River Glenn Perfect Crime

Best Of Opposite Sex
Caudlewood Seize The Day



Winners Bitch: (0-1-1-0)
Caudlewood Seize The Day

12-18 Month Bitch Class
1st Caudlewood Seize The Day

Judge: Avery Gaudin

Best Of Breed: 0 pts (0-0-1-0)
Ch All Jacks Hacker



Judge: Avery Gaudin

Best Of Breed: 1 pts (0-1-0-1)
GCh Ellerker's By The Light Of The Moon



Winners Bitch: (0-1-0-1)
Presbrooke Daisy Mae

Bred By Exhibitor Bitch Class
1st Presbrooke Daisy Mae

Judge: Avery Gaudin

Best Of Breed: 1 pts (1-1-0-0)
Keigan's Weekend At Bernies

Best Of Opposite Sex
Spiritdreams Skor A Bella

Best Of Winners: (1-1-0-0)
Keigan's Weekend At Bernies

Best Puppy In Breed
Spiritdreams Skor A Bella


Winners Dog: (1-1-0-0)
Keigan's Weekend At Bernies

12-18 Month Dog Class
1st Keigan's Weekend At Bernies


Winners Bitch: (1-1-0-0)
Spiritdreams Skor A Bella

Senior Puppy Bitch Class
1st Spiritdreams Skor A Bella

Judge: Avery Gaudin

Best Of Breed: 0 pts (0-1-0-0)
Ellerker's Don't Stop Me Now Of Dragonfox

Best Puppy In Breed
Ellerker's Don't Stop Me Now Of Dragonfox






Group 5 - Avery Gaudin Top Dog
Points
Group 1st   
Ch Wildfire Catch The Tidal Wave
  Papillon   18
Group 2nd   
Ch Chriscendo Charmed Robbery
  Pomeranian   17
Group 3rd   
GChB Diavolino's A Kiss For Luck
  Italian Greyhound   16
Group 4th   
Mardigrais Dark & Stormy
  Cavalier King Charles Spaniel   11
BPIG   
Ch Chriscendo Charmed Robbery
  Pomeranian   N/A
Judge: Avery Gaudin

Best Of Breed: 5 pts (0-5-0-1)
Mardigrais Dark & Stormy

Best Puppy In Breed
Sushines Reign Of Fire

Select Bitch
GCh Sigma Chi's Liberty Bell



Winners Bitch: (0-5-0-1)
Mardigrais Dark & Stormy

Reserve Winners Bitch
Sushines Reign Of Fire

Junior Puppy Bitch Class
1st Sushines Reign Of Fire

Senior Puppy Bitch Class
1st Cherrywood Sunrise On The Bay

Canadian Bred Bitch Class
1st Whimsy April Luv For Cherrywood

Bred By Exhibitor Bitch Class
1st Mardigrais Dark & Stormy

Open Bitch Class
1st Sigma Chi's Harvest Moon 2 Mardigrais

Judge: Avery Gaudin

Best Of Breed: 0 pts (1-0-0-0)
Delrae's Dragonsfly


Winners Dog: (1-0-0-0)
Delrae's Dragonsfly

12-18 Month Dog Class
1st Delrae's Dragonsfly


Judge: Avery Gaudin

Best Of Breed: 0 pts (1-0-0-0)
Antonio From Castle Of White Sweethearts Polana


Judge: Avery Gaudin

Best Of Breed: 1 pts (2-0-0-0)
Somershire N JMax TickleMeElmo

Best Puppy In Breed
Somershire N JMax Wanna Play


Winners Dog: (2-0-0-0)
Somershire N JMax TickleMeElmo

Reserve Winners Dog
Somershire N JMax Wanna Play

Junior Puppy Dog Class
1st Somershire N JMax Wanna Play

Open Dog Class
1st Somershire N JMax TickleMeElmo




Winners Dog: (2-0-2-1)
Kabecca Raindance Secret Keeper

Reserve Winners Dog
Avimimus Mighty Mosquito At Meander

Junior Puppy Dog Class
1st Avimimus Mighty Mosquito At Meander

Bred By Exhibitor Dog Class
1st Kabecca Raindance Secret Keeper


Judge: Avery Gaudin

Best Of Breed: 1 pts (1-0-0-1)
GCh Mightymites Dare To Dream!

Best Of Opposite Sex
Sheepin The Heart Of Rome


Winners Dog: (1-0-0-1)
Sheepin The Heart Of Rome

Bred By Exhibitor Dog Class
1st Sheepin The Heart Of Rome


Judge: Avery Gaudin

Best Of Breed: 0 pts (0-0-0-1)
GCh Wildfire Catch The Tidal Wave



Judge: Avery Gaudin

Best Of Breed: 0 pts (0-0-1-0)
Ch Chriscendo Charmed Robbery

Best Puppy In Breed
Ch Chriscendo Charmed Robbery







Group 6 - Avery Gaudin Top Dog
Points
Group 1st   
Napoli We'll Dance The Night Away
  Poodle (Miniature)   11
Group 2nd    Nuuktok's Embrace The Journey   American Eskimo Dog (Standard)   8
Group 3rd   
Ch Celtmacbhaid I Got You Babe
  French Bulldog   7
Group 4th    Jempaw's Lasya's Legacy Lives On Layla Jean   Shih Tzu   2
BPIG   
Napoli We'll Dance The Night Away
  Poodle (Miniature)   N/A
Judge: Avery Gaudin

Best Of Breed: 0 pts (0-1-0-0)
Nuuktok's Embrace The Journey

Best Puppy In Breed
Nuuktok's Embrace The Journey



Winners Bitch: (0-1-0-0)
Nuuktok's Embrace The Journey

Senior Puppy Bitch Class
1st Nuuktok's Embrace The Journey

Judge: Avery Gaudin

Best Of Breed: 4 pts (0-3-1-1)
GChB Celtmacbhaid I Got You Babe

Best Of Opposite Sex
Ch Tuckerlake's Hocus Pocus At Dewkist

Best Puppy In Breed
Shore Manzanilla Martini Olive



Winners Bitch: (0-3-1-1)
Celtmacbhaid We Will Rock You

Reserve Winners Bitch
Shore Manzanilla Martini Olive

Senior Puppy Bitch Class
1st Shore Manzanilla Martini Olive

12-18 Month Bitch Class
1st Celtmacbhaid We Will Rock You

Open Bitch Class
1st Shore Winter Solstice

Judge: Avery Gaudin

Best Of Breed: 1 pts (1-0-0-1)
GChB Southcar's Stormwatcher At Bijzondere

Best Of Opposite Sex
Keesridge Poise Performance Passion

Best Puppy In Breed
Keesridge Poise Performance Passion


Winners Dog: (1-0-0-1)
Keesridge Poise Performance Passion

Junior Puppy Dog Class
1st Keesridge Poise Performance Passion


Judge: Avery Gaudin

Best Of Breed: 2 pts (1-2-0-0)
Napoli We'll Dance The Night Away

Best Of Opposite Sex
LeeAnns Whiskey River Romance

Best Of Winners: (1-2-0-0)
Napoli We'll Dance The Night Away

Best Puppy In Breed
Napoli We'll Dance The Night Away


Winners Dog: (1-2-0-0)
Napoli We'll Dance The Night Away

Senior Puppy Dog Class
1st Napoli We'll Dance The Night Away


Winners Bitch: (1-2-0-0)
LeeAnns Whiskey River Romance

Reserve Winners Bitch
Glow LeeAnns Angel Of Bliss

Junior Puppy Bitch Class
1st Glow LeeAnns Angel Of Bliss

12-18 Month Bitch Class
1st LeeAnns Whiskey River Romance

Judge: Avery Gaudin

Best Of Breed: 0 pts (0-1-0-0)
Jempaw's Lasya's Legacy Lives On Layla Jean




Group 7 - Avery Gaudin Top Dog
Points
Group 1st   
GCh Riverryan Just Do It
  German Shepherd Dog   32
Group 2nd   GCh Kiawah's Take Your Time   Australian Shepherd   22
Group 3rd    Cardross Back In Time To Seafoam   Collie (Smooth)   10
Group 4th    Silver Lining Don't Steal My Shine At Wenlisa   Welsh Corgi (Pembroke)   9
BPIG   Ch Malka's Beyond The Shadows   Australian Shepherd   N/A
Judge: Avery Gaudin

Best Of Breed: 11 pts (3-7-1-1)
GCh Kiawah's Take Your Time

Best Of Opposite Sex
Malka's Beyond The Shadows

Best Of Winners: (3-7-1-1)
Wenlisa's New Rootz For Bootez

Best Puppy In Breed
Malka's Beyond The Shadows

Select Bitch
GCh Malka's More Than A Memory


Winners Bitch: (3-7-1-1)
Malka's Beyond The Shadows

Reserve Winners Bitch
Amadore Shimmer And Shine

Junior Puppy Bitch Class
1st Malka's Beyond The Shadows
2nd Amadore Shimmer And Shine
3rd Amadore New Star

12-18 Month Bitch Class
1st Malka's New Beginnings

Canadian Bred Bitch Class
1st Amadore Seriously Loaded
2nd Garrison's Goddess Of Light And Dark

Bred By Exhibitor Bitch Class
1st Riverside Ray Of Sunshine

Judge: Avery Gaudin

Best Of Breed: 1 pts (1-1-0-0)
Glimbi's Risky Roxanne V Gaia

Best Of Opposite Sex
Stryker Du Pre De La Sommerau

Best Of Winners: (1-1-0-0)
Glimbi's Risky Roxanne V Gaia

Best Puppy In Breed
Glimbi's Risky Roxanne V Gaia


Winners Dog: (1-1-0-0)
Stryker Du Pre De La Sommerau

12-18 Month Dog Class
1st Stryker Du Pre De La Sommerau


Winners Bitch: (1-1-0-0)
Glimbi's Risky Roxanne V Gaia

Senior Puppy Bitch Class
1st Glimbi's Risky Roxanne V Gaia

Judge: Avery Gaudin

Best Of Breed: 1 pts (1-1-0-0)
Asset's Running On Empty

Best Of Opposite Sex
Whitecap Springs Back To Arbourway

Best Of Winners: (1-1-0-0)
Asset's Running On Empty


Winners Dog: (1-1-0-0)
Whitecap Springs Back To Arbourway

Bred By Exhibitor Dog Class
1st Whitecap Springs Back To Arbourway


Winners Bitch: (1-1-0-0)
Asset's Running On Empty

Open Bitch Class
1st Asset's Running On Empty

Judge: Avery Gaudin

Best Of Breed: 0 pts (1-0-0-0)
Kaliway's Life In The Fast Lane

Best Puppy In Breed
Kaliway's Life In The Fast Lane


Winners Dog: (1-0-0-0)
Kaliway's Life In The Fast Lane

Senior Puppy Dog Class
1st Kaliway's Life In The Fast Lane


Judge: Avery Gaudin

Best Of Breed: 0 pts (1-0-0-0)
Cardross Back In Time To Seafoam


Judge: Avery Gaudin

Best Of Breed: 9 pts (3-5-1-1)
GChS Riverryan Just Do It

Best Of Opposite Sex
GChB Kenlyn Marquis' Genie In A Bottle Sevenhills

Best Of Winners: (3-5-1-1)
Riverryan's Dark Moon Rising

Best Puppy In Breed
Sablehill's Californian Ripple


Winners Dog: (3-5-1-1)
Sablehill's Californian Ripple

Reserve Winners Dog
Player Von Edle Zucht

Junior Puppy Dog Class
1st Sablehill's Californian Ripple

Senior Puppy Dog Class
1st Torch Von Zwillingseichen

12-18 Month Dog Class
1st Player Von Edle Zucht


Winners Bitch: (3-5-1-1)
Riverryan's Dark Moon Rising

Reserve Winners Bitch
Nyx Von Mowatt

Junior Puppy Bitch Class
1st Lyka Vom Renegat Haus

Senior Puppy Bitch Class
1st Ghalia Safaa Von Amalaberg

12-18 Month Bitch Class
1st Nyx Von Mowatt

Open Bitch Class
1st Riverryan's Dark Moon Rising
2nd Estemeed K9's Kassadee

Judge: Avery Gaudin

Best Of Breed: 3 pts (1-1-1-1)
Ch Wyndenfog's Mera Mera On The Wall

Best Of Opposite Sex
Shelhaven Hypnotic

Best Of Winners: (1-1-1-1)
Shelhaven Hypnotic

Best Puppy In Breed
Shelhaven Hypnotic


Winners Dog: (1-1-1-1)
Shelhaven Hypnotic

Senior Puppy Dog Class
1st Shelhaven Hypnotic


Winners Bitch: (1-1-1-1)
Shelhaven Seeing Double

Senior Puppy Bitch Class
1st Shelhaven Seeing Double

Judge: Avery Gaudin

Best Of Breed: 0 pts (0-1-0-0)
Silver Lining Don't Steal My Shine At Wenlisa


Disclaimer: These are not official CKC results. If you spot any incorrect results, please visit Results Correction Page. We rely on the goodwill of volunteers to provide us with results and mistakes are corrected as soon as we receive them. For official results, contact the Canadian Kennel Club.
               

Sponsored By