Portage Kennel Club
Friday, July 1, 2022 - Show-1



Related Results


Results courtesy of:


-- Diane Fast --
Special 'D' Dalmatians & Whippets
Breeder/Owner/Handler: Diane Fast, Special "D" Dalmatians


Best In Show
Judge: Raymond Yurick
Boxer  
GChS Tybrushe's Livin Notoriety
Points: 172 TOP DOG points (** see disclaimer at bottom)
Reserve Best In Show
Judge: Raymond Yurick
Old English Sheepdog  
GChEx Tumbleweed Valubal Gamechanger
Points: 135
Best Puppy In Show
Judge: Raymond Yurick
Shetland Sheepdog  
Ch Zesta Amplified








Group 1 - Raymond Yurick Top Dog
Points
Group 1st   
Ch Thomashenry's Original Draught
  Retriever (Labrador)   15
Group 2nd   
GCh Ranzfel Vodka Tonic
  Spaniel (English Cocker)   13
Group 3rd   
GChEx Goldstreak Hollykins Sport SLT
  Retriever (Golden)   10
Group 4th   
GCh Sevenoaks Raise A Glass At Sunsetter
  Setter (English)   8
BPIG    Beaubriar N Bellary's Believe The Legend   Setter (Irish)   N/A
Judge: Raymond Yurick

Best Of Breed: 0 pts (0-0-1-0)
GCh Ches-Shores Spotted Eagle



Judge: Raymond Yurick

Best Of Breed: 1 pts (0-0-2-0)
GChEx Goldstreak Hollykins Sport SLT

Select Dog
GCh YBF All I Want For Christmas



Judge: Raymond Yurick

Best Of Breed: 1 pts (1-0-1-0)
GCh Thomashenry's Original Draught


Winners Dog: (1-0-1-0)
Thomashenry's Statesman

Open Dog Class
1st Thomashenry's Statesman


Judge: Raymond Yurick

Best Of Breed: 0 pts (1-0-0-0)
Roaneden's Turnin' Heads


Winners Dog: (1-0-0-0)
Roaneden's Turnin' Heads

12-18 Month Dog Class
1st Roaneden's Turnin' Heads


Judge: Raymond Yurick

Best Of Breed: 2 pts (0-1-0-2)
GChS Sevenoaks Raise A Glass At Sunsetter

Select Bitch
Ch Celestial's Storm At Sunsetter



Winners Bitch: (0-1-0-2)
Briarstone's Uptown Girl

12-18 Month Bitch Class
1st Briarstone's Uptown Girl

Judge: Raymond Yurick

Best Of Breed: 1 pts (0-2-0-0)
Sassenach Evans To Betsy



Winners Bitch: (0-2-0-0)
Sassenach Evans To Betsy

Reserve Winners Bitch
Sassenach Evans DJ Mango Tango Pearl

12-18 Month Bitch Class
1st Sassenach Evans DJ Mango Tango Pearl

Open Bitch Class
1st Sassenach Evans To Betsy

Judge: Raymond Yurick

Best Of Breed: 0 pts (1-0-0-0)
Beaubriar N Bellary's Believe The Legend

Best Puppy In Breed
Beaubriar N Bellary's Believe The Legend


Judge: Raymond Yurick

Best Of Breed: 0 pts (1-0-0-0)
Kinwashkly The Final F Word

Best Puppy In Breed
Kinwashkly The Final F Word


Winners Dog: (1-0-0-0)
Kinwashkly The Final F Word

Junior Puppy Dog Class
1st Kinwashkly The Final F Word


Judge: Raymond Yurick

Best Of Breed: 2 pts (1-0-1-1)
GChB Ranzfel Vodka Tonic

Best Of Opposite Sex
Ch Winauby's Adorable Affliction






Group 2 - Raymond Yurick Top Dog
Points
Group 1st   
GChB Amahte's Sungura Wawindaji
  Ibizan Hound   15
Group 2nd   
Nalikar's Blow Us All Away
  Afghan Hound   14
Group 3rd   
Ch Longonlovings Dreams In Darkness
  Dachshund (Miniature Smooth)   13
Group 4th   
Kibo's Ray Of Sunshine At Jahina
  Rhodesian Ridgeback   9
BPIG   
Nalikar's Blow Us All Away
  Afghan Hound   N/A
Judge: Raymond Yurick

Best Of Breed: 0 pts (0-1-0-0)
Nalikar's Blow Us All Away

Best Puppy In Breed
Nalikar's Blow Us All Away



Winners Bitch: (0-1-0-0)
Nalikar's Blow Us All Away

Senior Puppy Bitch Class
1st Nalikar's Blow Us All Away

Judge: Raymond Yurick

Best Of Breed: 1 pts (0-1-1-0)
GCh Fort Merrill Searching For A Way Out

Best Of Opposite Sex
Lagom's Liberty, Reporting For Duty

Best Puppy In Breed
Lagom's Liberty, Reporting For Duty



Winners Bitch: (0-1-1-0)
Lagom's Liberty, Reporting For Duty

Junior Puppy Bitch Class
1st Lagom's Liberty, Reporting For Duty

Judge: Raymond Yurick

Best Of Breed: 3 pts (0-2-1-1)
GChS Longonlovings Dreams In Darkness

Best Of Opposite Sex
Ch Shamorra's Asgard's Son MS

Best Puppy In Breed
Longonlovings Notorious Treasure



Winners Bitch: (0-2-1-1)
GrandGables Lil Ms Silver Moon

Reserve Winners Bitch
Longonlovings Notorious Treasure

Junior Puppy Bitch Class
1st Longonlovings Notorious Treasure

Open Bitch Class
1st GrandGables Lil Ms Silver Moon

Judge: Raymond Yurick

Best Of Breed: 0 pts (0-0-1-0)
GChS Amahte's Sungura Wawindaji



Judge: Raymond Yurick

Best Of Breed: 1 pts (1-1-0-0)
Ponyboy Curtis of Ruterfem

Best Of Opposite Sex
Overscaig Raia's Promise

Best Of Winners: (1-1-0-0)
Ponyboy Curtis of Ruterfem

Best Puppy In Breed
Overscaig Raia's Promise


Winners Dog: (1-1-0-0)
Ponyboy Curtis of Ruterfem

Bred By Exhibitor Dog Class
1st Ponyboy Curtis of Ruterfem


Winners Bitch: (1-1-0-0)
Overscaig Raia's Promise

Senior Puppy Bitch Class
1st Overscaig Raia's Promise

Judge: Raymond Yurick

Best Of Breed: 1 pts (1-1-0-0)
Kibo's Ray Of Sunshine At Jahina

Best Of Opposite Sex
Kibo's Slapshot

Best Of Winners: (1-1-0-0)
Kibo's Ray Of Sunshine At Jahina

Best Puppy In Breed
Kibo's Slapshot


Winners Dog: (1-1-0-0)
Kibo's Slapshot

Senior Puppy Dog Class
1st Kibo's Slapshot





Group 3 - Raymond Yurick Top Dog
Points
Group 1st   
GChS Tybrushe's Livin Notoriety
  Boxer   36
Group 2nd   
GCh Laurado's Beat Ya To It At Sobeit
  Great Dane   33
Group 3rd   
Ch Blitzen's Lil Miss Sunshine
  Samoyed   29
Group 4th   
Brazen Long Strange Trip
  Dogue de Bordeaux   26
BPIG   
Ch Blitzen's Lil Miss Sunshine
  Samoyed   N/A
Judge: Raymond Yurick

Best Of Breed: 1 pts (0-1-1-0)
GCh TyOhni's Keikewabic Yuki

Best Of Opposite Sex
Spiritrun's LivLafLuv At Earthwind

Best Puppy In Breed
Spiritrun's LivLafLuv At Earthwind



Winners Bitch: (0-1-1-0)
Spiritrun's LivLafLuv At Earthwind

Junior Puppy Bitch Class
1st Spiritrun's LivLafLuv At Earthwind

Judge: Raymond Yurick

Best Of Breed: 2 pts (2-1-0-0)
Kelbern Mister Schwaggie

Best Of Opposite Sex
Kelbern When Stars Align

Best Of Winners: (2-1-0-0)
Kelbern Mister Schwaggie

Best Puppy In Breed
Kelbern Mister Schwaggie


Winners Dog: (2-1-0-0)
Kelbern Mister Schwaggie

Reserve Winners Dog
Creo's Eiger Of Kelbern

Senior Puppy Dog Class
1st Kelbern Mister Schwaggie
2nd Creo's Eiger Of Kelbern


Winners Bitch: (2-1-0-0)
Kelbern When Stars Align

Junior Puppy Bitch Class
1st Kelbern When Stars Align

Judge: Raymond Yurick

Best Of Breed: 2 pts (0-2-1-0)
GChG Tybrushe's Livin Notoriety

Best Of Opposite Sex
Rasilons Discovery



Winners Bitch: (0-2-1-0)
Rasilons Discovery

Reserve Winners Bitch
Rasilons Galaxy Class

Canadian Bred Bitch Class
1st Rasilons Galaxy Class

Open Bitch Class
1st Rasilons Discovery

Judge: Raymond Yurick

Best Of Breed: 9 pts (1-4-2-3)
GChS Hilltophaven's Virago Sensation

Best Of Opposite Sex
GCh Hilltophaven's Runnin' With A Dream

Best Of Winners: (1-4-2-3)
Cassels I'm A Survior

Best Puppy In Breed
Outlaws Shoot To Thrill

Select Dog
GCh Whitcam's Built To Dominate

Select Bitch
GCh Whitcam's Let Freedom Ring


Winners Dog: (1-4-2-3)
Gentry's Tres Bien

Open Dog Class
1st Gentry's Tres Bien


Winners Bitch: (1-4-2-3)
Cassels I'm A Survior

Reserve Winners Bitch
Outlaws Shoot To Thrill

Junior Puppy Bitch Class
1st Outlaws Shoot To Thrill

Senior Puppy Bitch Class
1st Legendale N Ko's A Kiss For Luk

Canadian Bred Bitch Class
1st Gentry's High Sierra

Open Bitch Class
1st Cassels I'm A Survior

Judge: Raymond Yurick

Best Of Breed: 1 pts (1-0-0-1)
Brazen Long Strange Trip

Best Of Opposite Sex
GCh Grandmaster Brazen Alibi


Winners Dog: (1-0-0-1)
Brazen Long Strange Trip

Open Dog Class
1st Brazen Long Strange Trip


Judge: Raymond Yurick

Best Of Breed: 3 pts (0-2-2-0)
GCh Laurado's Beat Ya To It At Sobeit

Best Of Opposite Sex
Longo N Vandelft's Spellbound At Strider

Best Puppy In Breed
Striders Araya Sunshine



Winners Bitch: (0-0-0-1)
Longo N Vandelft's Spellbound At Strider

Reserve Winners Bitch
Striders Araya Sunshine

Junior Puppy Bitch Class
1st Striders Araya Sunshine

12-18 Month Bitch Class
1st Longo N Vandelft's Spellbound At Strider

Judge: Raymond Yurick

Best Of Breed: 2 pts (1-1-0-1)
Baby Blue's Legend

Best Of Opposite Sex
Ch Baby Blue's Jewel Of My Eye

Best Of Winners: (1-1-0-1)
Baby Blue's Legend


Winners Dog: (1-1-0-1)
Baby Blue's Legend

Canadian Bred Dog Class
1st Baby Blue's Legend


Winners Bitch: (1-1-0-1)
Baby Blue's Karmella

Canadian Bred Bitch Class
1st Baby Blue's Karmella

Judge: Raymond Yurick

Best Of Breed: 1 pts (1-1-0-0)
Top Shelf's Journey Before Pancakes

Best Of Opposite Sex
Nautica's Wave On Wave At Fallenoak

Best Of Winners: (1-1-0-0)
Top Shelf's Journey Before Pancakes


Winners Bitch: (1-1-0-0)
Nautica's Wave On Wave At Fallenoak

12-18 Month Bitch Class
1st Nautica's Wave On Wave At Fallenoak

Judge: Raymond Yurick

Best Of Breed: 3 pts (0-2-1-1)
Idle Down Haters Gonna Hate V Covered Bridge

Best Of Opposite Sex
Ch Kudos Make A Wish v Regalbear

Best Puppy In Breed
Idle Down Haters Gonna Hate V Covered Bridge


Judge: Raymond Yurick

Best Of Breed: 2 pts (1-0-0-2)
Ch Blitzen's Lil Miss Sunshine

Best Of Opposite Sex
Polarfleece's White Christmas

Best Puppy In Breed
Ch Blitzen's Lil Miss Sunshine

Select Bitch
GCh Polarfleece's Sooo Delicious


Winners Dog: (1-0-0-2)
Polarfleece's White Christmas

Canadian Bred Dog Class
1st Polarfleece's White Christmas


Judge: Raymond Yurick

Best Of Breed: 0 pts (0-0-0-1)
GChB Liberty's Let's Make Up







Group 4 - Corinne Walker Top Dog
Points
Group 1st   
GCh Shawndee Sharp Focus
  Airedale Terrier   15
Group 2nd   
Ch Nezhnoye Plamya Tsarevich For Sionnach
  Irish Terrier   14
Group 3rd   
Adrian's Waltzing Matilda With Me Shawndee
  Russell Terrier   13
Group 4th   
GCh Benchmark's Bright Shining Fame
  Border Terrier   11
BPIG   
Ch Langholm's Champagne Legacy
  Scottish Terrier   N/A
Judge: Corinne Walker

Best Of Breed: 0 pts (0-0-0-1)
GCh Shawndee Sharp Focus



Judge: Corinne Walker

Best Of Breed: 3 pts (0-3-1-0)
GChS Benchmark's Bright Shining Fame

Best Of Opposite Sex
MySidekicks Tengo Esperanza

Best Puppy In Breed
MySidekicks Tengo Esperanza



Winners Bitch: (0-3-1-0)
MySidekicks Tengo Esperanza

Reserve Winners Bitch
Castle Guard Pineapple Jane

Senior Puppy Bitch Class
1st MySidekicks Tengo Esperanza

Canadian Bred Bitch Class
1st Mysidekicks Summers End

Open Bitch Class
1st Castle Guard Pineapple Jane

Judge: Corinne Walker

Best Of Breed: 1 pts (0-0-0-2)
GCh Bullydust Sussex At Lady Sylvia

Select Bitch
GChB Table Top Irresistible Dance Ironwood Imaginabull



Judge: Corinne Walker

Best Of Breed: 0 pts (0-0-1-0)
GCh Nezhnoye Plamya Tsarevich For Sionnach



Judge: Corinne Walker

Best Of Breed: 0 pts (0-0-1-0)
GCh Clarity's Kaboom Of Summer

Best Puppy In Breed
GCh Clarity's Kaboom Of Summer



Judge: Corinne Walker

Best Of Breed: 1 pts (0-2-0-0)
Adrian's Waltzing Matilda With Me Shawndee

Best Puppy In Breed
Adrienne Rolling In The Deep Shawndee


Judge: Corinne Walker

Best Of Breed: 0 pts (0-1-0-0)
Scandals Secret Sauce

Best Puppy In Breed
Scandals Secret Sauce



Winners Bitch: (0-1-0-0)
Scandals Secret Sauce

Junior Puppy Bitch Class
1st Scandals Secret Sauce

Judge: Corinne Walker

Best Of Breed: 0 pts (0-0-0-1)
Ch Langholm's Champagne Legacy

Best Puppy In Breed
Ch Langholm's Champagne Legacy



Judge: Corinne Walker

Best Of Breed: 0 pts (0-0-1-0)
GCh Bueollin's Wild Blue Yonder



Judge: Corinne Walker

Best Of Breed: 1 pts (0-1-0-1)
Brynmill Blazing Bella



Winners Bitch: (0-1-0-1)
Brynmill Blazing Bella

Open Bitch Class
1st Brynmill Blazing Bella





Group 5 - Jo Ann Pavey Top Dog
Points
Group 1st   
GChS Sunterra So Fired Up
  Pomeranian   20
Group 2nd   
Ch Londoncor Oxford
  Cavalier King Charles Spaniel   19
Group 3rd   
GCh RanMar's Simply A Twist of Fate
  Toy Fox Terrier   18
Group 4th   
GCh Riesa N Passionpaps Grand Adventures With Riffraff
  Papillon   17
BPIG   
Riesa N Passionpaps Locked And Loaded
  Papillon   N/A
Judge: Jo Ann Pavey

Best Of Breed: 0 pts (0-0-1-0)
GCh Londoncor Oxford



Judge: Jo Ann Pavey

Best Of Breed: 1 pts (1-0-1-0)
GChB Miss M's Black Barlow

Best Puppy In Breed
Miss M's Stars On Fire


Winners Dog: (1-0-1-0)
Miss M's Stars On Fire

Junior Puppy Dog Class
1st Miss M's Stars On Fire


Judge: Jo Ann Pavey

Best Of Breed: 5 pts (1-1-2-2)
GChB Wind Heaven Sent

Best Of Opposite Sex
GCh Wind Back To The Future

Best Of Winners: (1-1-2-2)
Wind Like A Rolling Stone

Best Puppy In Breed
Ch Rosen's Luminous Rhiannon From Aradia

Select Dog
GCh Wind Closer To The Heart

Select Bitch
Ch Rosen's Luminous Rhiannon From Aradia


Winners Dog: (1-1-2-2)
Wind Like A Rolling Stone

Open Dog Class
1st Wind Like A Rolling Stone


Winners Bitch: (1-1-2-2)
Rosen's Fireside Chat

Canadian Bred Bitch Class
1st Rosen's Fireside Chat

Judge: Jo Ann Pavey

Best Of Breed: 4 pts (1-2-1-1)
GChB That's Carlosas Solar Flair

Best Of Opposite Sex
Ch Elated's English Ivy

Best Of Winners: (1-2-1-1)
Joyaseda's Red Jubilee

Best Puppy In Breed
Joyaseda's Red Jubilee


Winners Dog: (1-2-1-1)
Lebryt It's All About The Ruckus

Senior Puppy Dog Class
1st Lebryt It's All About The Ruckus


Winners Bitch: (1-2-1-1)
Joyaseda's Red Jubilee

Reserve Winners Bitch
Elated's Intrepid Inessa

Junior Puppy Bitch Class
1st Joyaseda's Red Jubilee
2nd Elated's Intrepid Inessa

Judge: Jo Ann Pavey

Best Of Breed: 0 pts (0-0-1-0)
Ch Chi's Sugoi





Winners Bitch: (1-1-2-0)
Maribeso Spicy Ceasar Rymmer

Junior Puppy Bitch Class
1st Maribeso Spicy Ceasar Rymmer

Judge: Jo Ann Pavey

Best Of Breed: 0 pts (0-0-1-0)
GChS Sunterra So Fired Up



Judge: Jo Ann Pavey

Best Of Breed: 0 pts (0-0-0-1)
GCh RanMar's Simply A Twist of Fate







Group 6 - Raymond Yurick Top Dog
Points
Group 1st   
Ch Purejoy's Double Legacy
  Bichon Frise   6
Group 2nd   
Jadesilk In The Firelight
  Shih Tzu   5
Group 3rd   
Ch Siosalach's I'm Your Huckleberry
  Chinese Shar-Pei   4
Group 4th   
SpecialD Resting Witch Face
  Dalmatian   3
BPIG   
Jadesilk In The Firelight
  Shih Tzu   N/A
Judge: Raymond Yurick

Best Of Breed: 0 pts (0-0-1-0)
GChB Purejoy's Double Legacy



Judge: Raymond Yurick

Best Of Breed: 0 pts (1-0-0-0)
Siosalach's I'm Your Huckleberry


Judge: Raymond Yurick

Best Of Breed: 0 pts (0-1-0-0)
SpecialD Resting Witch Face

Best Puppy In Breed
SpecialD Resting Witch Face



Winners Bitch: (0-1-0-0)
SpecialD Resting Witch Face

Senior Puppy Bitch Class
1st SpecialD Resting Witch Face

Judge: Raymond Yurick

Best Of Breed: 0 pts (1-0-0-0)
Jadesilk In The Firelight

Best Puppy In Breed
Jadesilk In The Firelight


Winners Dog: (1-0-0-0)
Jadesilk In The Firelight

Junior Puppy Dog Class
1st Jadesilk In The Firelight




Group 7 - Delvina Beaulac Top Dog
Points
Group 1st   
GChEx Tumbleweed Valubal Gamechanger
  Old English Sheepdog   59
Group 2nd   
Ch Zesta Amplified
  Shetland Sheepdog   58
Group 3rd   
Khaleesi's Saint
  Australian Shepherd   50
Group 4th   
GChB Sugarok Magical Mystery Tour
  Finnish Lapphund   42
BPIG   
Ch Zesta Amplified
  Shetland Sheepdog   N/A
Judge: Delvina Beaulac

Best Of Breed: 7 pts (3-2-2-1)
Khaleesi's Saint

Best Of Opposite Sex
GChB Dream Meadow's All American Boy On The Bayouland

Best Of Winners: (3-2-2-1)
Khaleesi's Saint

Best Puppy In Breed
Khaleesi's Saint

Select Dog
GChB Crystal Winds Why Not?

Select Bitch
Ch Samilyns Law Of Attraction @ Wild Edge


Winners Bitch: (3-2-2-1)
Khaleesi's Saint

Reserve Winners Bitch
Khaleesi's Vintage Lace

Senior Puppy Bitch Class
1st Khaleesi's Saint
2nd Khaleesi's Vintage Lace

Judge: Delvina Beaulac

Best Of Breed: 0 pts (0-0-0-1)
GChB RCh Buaidh Motlikru Litle Blk Book



Judge: Delvina Beaulac

Best Of Breed: 0 pts (0-0-0-1)
GChS Birdwing Seize The Battle At Amarantine



Judge: Delvina Beaulac

Best Of Breed: 1 pts (2-0-0-0)
Outburst On The Edge Of Glory

Best Puppy In Breed
Outburst On The Edge Of Glory


Judge: Delvina Beaulac

Best Of Breed: 0 pts (0-0-1-0)
GChB Brackenbrae Prairiepine Oynx



Judge: Delvina Beaulac

Best Of Breed: 7 pts (2-3-1-2)
Ch Qisma's Jack Bauer Nobler

Best Of Opposite Sex
Mystksand I Put A Spell On You

Best Of Winners: (2-3-1-2)
Paragon Break The Bank V Rocky Oak

Best Puppy In Breed
Paragon Break The Bank V Rocky Oak

Select Bitch
Ch Woodside's Shenandoah


Winners Dog: (2-3-1-2)
Paragon Break The Bank V Rocky Oak

Reserve Winners Dog
Edale's Lockdown Kaleef

Senior Puppy Dog Class
1st Paragon Break The Bank V Rocky Oak

12-18 Month Dog Class
1st Edale's Lockdown Kaleef


Winners Bitch: (2-3-1-2)
Mystksand I Put A Spell On You

Reserve Winners Bitch
Qisma's Fable Suzanna

Senior Puppy Bitch Class
1st Mystksand I Put A Spell On You

12-18 Month Bitch Class
1st Qisma's Fable Suzanna

Open Bitch Class
1st Qisma's Eden Camdn Aviator Nobler

Judge: Delvina Beaulac

Best Of Breed: 0 pts (0-0-1-0)
GChEx Tumbleweed Valubal Gamechanger



Judge: Delvina Beaulac

Best Of Breed: 7 pts (2-4-0-2)
Ch Zesta Amplified

Best Of Opposite Sex
Cassbar's Fit To Be Ty'd

Best Of Winners: (2-4-0-2)
Cassbar's Fit To Be Ty'd

Best Puppy In Breed
Ch Zesta Amplified

Select Bitch
Ch Cincerlee Un Poco Loco


Winners Dog: (2-4-0-2)
Cassbar's Fit To Be Ty'd

Reserve Winners Dog
Sprucehollows Presidential Debate

Bred By Exhibitor Dog Class
1st Cassbar's Fit To Be Ty'd

Open Dog Class
1st Sprucehollows Presidential Debate

Judge: Delvina Beaulac

Best Of Breed: 8 pts (2-3-4-0)
Ch Tanybryn Mr Magic's Yanto

Best Of Opposite Sex
Gsw Fire Fox's Jazz

Best Of Winners: (2-3-4-0)
Gsw Fire Fox's Jazz

Best Puppy In Breed
Gsw Fire Fox's Jazz

Select Dog
GCh Curig A New Hope


Winners Dog: (2-3-4-0)
Nootka's Fame And Fortune

Reserve Winners Dog
Night Keepish Flying High

Senior Puppy Dog Class
1st Nootka's Fame And Fortune

Open Dog Class
1st Night Keepish Flying High


Winners Bitch: (2-3-4-0)
Gsw Fire Fox's Jazz

Reserve Winners Bitch
Nootka N Kamvalleys Everlasting Love

Junior Puppy Bitch Class
1st Gsw Fire Fox's Jazz

12-18 Month Bitch Class
1st Nootka N Kamvalleys Everlasting Love
2nd Amsburg's Hopelessly Devoted To You

Disclaimer: These are not official CKC results. If you spot any incorrect results, please visit Results Correction Page. We rely on the goodwill of volunteers to provide us with results and mistakes are corrected as soon as we receive them. For official results, contact the Canadian Kennel Club.
               

Sponsored By