Medicine Hat Kennel Club
Friday, July 8, 2022



Related Results


Results courtesy of:


-- Terrina Maciborski --
GCHB Ghostpine's Quantum Leap NTD ITD
"Bauer"
Breeder/Owner/Handler: Terrina Maciborski
www.facebook.com/GhostPine-Staffordshire-Bull-Terriers


Best In Show
Judge: Richard Lopaschuk
Old English Sheepdog  
GChEx Tumbleweed Valubal Gamechanger
Points: 120 TOP DOG points (** see disclaimer at bottom)
Reserve Best In Show
Judge: Richard Lopaschuk
Pomeranian  
GChS Sunterra So Fired Up
Points: 93
Best Puppy In Show
Judge: Richard Lopaschuk
Poodle (Standard)  
Ch Aviator's I'm Still Standing
Best Baby Puppy In Show
Judge: Richard Lopaschuk
French Bulldog   Makisig Will Of The Wind








Group 1 - Richard Lopaschuk Top Dog
Points
Group 1st   
Ch Tricklecreek Gran Torino
  Spaniel (Clumber)   14
Group 2nd   
Ch Sevenoaks Ultimate Weapon
  Setter (English)   13
Group 3rd   
GChG Eirene's Chase N Chicks
  Retriever (Golden)   12
Group 4th   
GChB Clarity Go'n Big With VJK-Myst
  Pointer (German Short-Haired)   8
BPIG   
Kinwashkly The Final F Word
  Spaniel (Brittany)   N/A
Judge: Richard Lopaschuk

Best Of Breed: 2 pts (0-0-1-2)
GChB Clarity Go'n Big With VJK-Myst

Best Of Opposite Sex
GChEx Bianca's BrazosRiver Sedona

Select Bitch
Ch Firepoint Good Bones



Judge: Richard Lopaschuk

Best Of Breed: 3 pts (1-1-2-0)
GChG Eirene's Chase N Chicks

Best Of Opposite Sex
Verdoro's I've Got You Babe

Best Of Winners: (1-1-2-0)
Verdoro's I've Got You Babe

Select Dog
GChEx Goldstreak Hollykins Sport SLT


Winners Dog: (1-1-2-0)
Auburnmist The Legacy Continues

12-18 Month Dog Class
1st Auburnmist The Legacy Continues


Winners Bitch: (1-1-2-0)
Verdoro's I've Got You Babe

Open Bitch Class
1st Verdoro's I've Got You Babe

Judge: Richard Lopaschuk

Best Of Breed: 0 pts (0-0-0-1)
GChB Sevenoaks Ultimate Weapon



Judge: Richard Lopaschuk

Best Of Breed: 0 pts (1-0-0-0)
Kenerin I Kissed A Girl


Winners Dog: (1-0-0-0)
Kenerin I Kissed A Girl

Bred By Exhibitor Dog Class
1st Kenerin I Kissed A Girl


Judge: Richard Lopaschuk

Best Of Breed: 4 pts (1-2-2-0)
GCh Amigo's Promise Me Billy Lee

Best Of Opposite Sex
Kinwashkly Buffalo Gal

Best Of Winners: (1-2-2-0)
Kinwashkly The Final F Word

Best Puppy In Breed
Kinwashkly The Final F Word

Select Dog
Ch Kinwashkly Kentucky Boone


Winners Dog: (1-2-2-0)
Kinwashkly The Final F Word

Junior Puppy Dog Class
1st Kinwashkly The Final F Word


Winners Bitch: (1-2-2-0)
Kinwashkly Buffalo Gal

Reserve Winners Bitch
Amigo's Luna Light For The Soul

12-18 Month Bitch Class
1st Amigo's Luna Light For The Soul

Bred By Exhibitor Bitch Class
1st Kinwashkly Buffalo Gal

Judge: Richard Lopaschuk

Best Of Breed: 0 pts (0-0-1-0)
GChS Tricklecreek Gran Torino







Group 2 - David Denis Top Dog
Points
Group 1st   
GCh Wagswell's Mmm My Corona MW
  Dachshund (Miniature Wire-Haired)   8
Group 2nd   
Ch Elista Justart Queen Of Hearts
  Borzoi   7
Group 3rd   
Bearvalley's Neo Brown Bear
  Dachshund (Standard Wire-Haired)   6
Group 4th   
GCh Jasiri-Sukari Summit Up Nicely
  Basenji   5
BPIG   
Bearvalley's Neo Brown Bear
  Dachshund (Standard Wire-Haired)   N/A
Judge: David Denis

Best Of Breed: 0 pts (1-0-0-0)
Nalikar's Wait For It

Best Puppy In Breed
Nalikar's Wait For It


Winners Dog: (1-0-0-0)
Nalikar's Wait For It

Senior Puppy Dog Class
1st Nalikar's Wait For It


Judge: David Denis

Best Of Breed: 1 pts (0-0-0-2)
GCh Jasiri-Sukari Summit Up Nicely

Select Bitch
GCh Summit My Stardust Melody



Judge: David Denis

Best Of Breed: 0 pts (0-0-0-1)
Ch Elista Justart Queen Of Hearts



Judge: David Denis

Best Of Breed: 1 pts (0-1-0-1)
GChS Longonlovings Dreams In Darkness

Best Puppy In Breed
Longonlovings Down The Rabbit Hole



Winners Bitch: (0-1-0-1)
Longonlovings Down The Rabbit Hole

Junior Puppy Bitch Class
1st Longonlovings Down The Rabbit Hole

Judge: David Denis

Best Of Breed: 0 pts (0-0-0-1)
GCh Wagswell's Mmm My Corona MW



Judge: David Denis

Best Of Breed: 0 pts (1-0-0-0)
Bearvalley's Neo Brown Bear

Best Puppy In Breed
Bearvalley's Neo Brown Bear


Winners Dog: (1-0-0-0)
Bearvalley's Neo Brown Bear

Junior Puppy Dog Class
1st Bearvalley's Neo Brown Bear


Judge: David Denis

Best Of Breed: 0 pts (0-1-0-0)
Rocklake Rhymer Skedaddle



Winners Bitch: (0-1-0-0)
Rocklake Rhymer Skedaddle

Canadian Bred Bitch Class
1st Rocklake Rhymer Skedaddle





Group 3 - David Denis Top Dog
Points
Group 1st   
GChB Prairiegems Boomkanani Irawaru
  Bernese Mountain Dog   17
Group 2nd   GCh Debalys Kick Start My Heart   Siberian Husky   15
Group 3rd   
GCh Jury's Karma Police
  Schnauzer (Giant)   13
Group 4th   
Ch Kingstone's Turning Tricks
  Great Dane   11
BPIG   
Ch Wathaman's Get'N Echos Of Esmond
  Rottweiler   1
Judge: David Denis

Best Of Breed: 1 pts (0-1-1-0)
GChEx Prairiegems Boomkanani Irawaru

Best Of Opposite Sex
Creo's Good Golly Miss Molly

Best Puppy In Breed
Creo's Good Golly Miss Molly



Winners Bitch: (0-1-1-0)
Creo's Good Golly Miss Molly

Junior Puppy Bitch Class
1st Creo's Good Golly Miss Molly

Judge: David Denis

Best Of Breed: 6 pts (1-3-1-2)
GChG Tybrushe's Livin Notoriety

Best Of Opposite Sex
Ch Samson's Olive You Too

Best Of Winners: (1-3-1-2)
Bimbergs In Your Dreams

Select Bitch
GCh Samson's Voodoo Child


Winners Dog: (1-3-1-2)
Bimbergs In Your Dreams

Open Dog Class
1st Bimbergs In Your Dreams

Judge: David Denis

Best Of Breed: 1 pts (0-0-1-1)
Ch Kingstone's Turning Tricks

Best Of Opposite Sex
GChB Pavliks Keeping Safe The Secrets Of The Castle


Judge: David Denis

Best Of Breed: 1 pts (0-2-0-0)
Rosethorn's Diamond Solitare



Winners Bitch: (0-2-0-0)
Rosethorn's Diamond Solitare

Reserve Winners Bitch
Rosethorn's Total Eclipse Of The Heart

Canadian Bred Bitch Class
1st Rosethorn's Diamond Solitare

Open Bitch Class
1st Rosethorn's Total Eclipse Of The Heart

Judge: David Denis

Best Of Breed: 0 pts (0-0-1-0)
GChB Wathaman's Get'N Echos Of Esmond

Best Puppy In Breed
GChB Wathaman's Get'N Echos Of Esmond



Judge: David Denis

Best Of Breed: 1 pts (0-1-0-1)
GChS Jury's Karma Police

Best Puppy In Breed
Kiraly's Dream Dragon



Winners Bitch: (0-1-0-1)
Kiraly's Dream Dragon

Junior Puppy Bitch Class
1st Kiraly's Dream Dragon

Judge: David Denis

Best Of Breed: 1 pts (0-1-1-0)
GCh Debalys Kick Start My Heart

Best Of Opposite Sex
Sunuryk's By Request



Winners Bitch: (0-1-1-0)
Sunuryk's By Request

Open Bitch Class
1st Sunuryk's By Request





Group 4 - Richard Lopaschuk Top Dog
Points
Group 1st   
GCh Nezhnoye Plamya Tsarevich For Sionnach
  Irish Terrier   6
Group 2nd   
Ch Langholm's Champagne Legacy
  Scottish Terrier   5
Group 3rd   
GChB Ghostpine's Quantum Leap
  Staffordshire Bull Terrier   3
Group 4th   
GCh LBK's Rebel And Proud All Bets Are Off
  American Staffordshire Terrier   2
BPIG   
Ch Langholm's Champagne Legacy
  Scottish Terrier   N/A
Judge: Richard Lopaschuk

Best Of Breed: 1 pts (0-0-0-2)
GCh LBK's Rebel And Proud All Bets Are Off

Select Bitch
GChS Rina Lob Od 1300 Kaplara



Judge: Richard Lopaschuk

Best Of Breed: 0 pts (1-0-0-0)
Kiaya's Blast Off To Tidewalker

Best Puppy In Breed
Kiaya's Blast Off To Tidewalker


Winners Dog: (1-0-0-0)
Kiaya's Blast Off To Tidewalker

Senior Puppy Dog Class
1st Kiaya's Blast Off To Tidewalker


Judge: Richard Lopaschuk

Best Of Breed: 0 pts (0-0-1-0)
GCh Nezhnoye Plamya Tsarevich For Sionnach



Judge: Richard Lopaschuk

Best Of Breed: 1 pts (1-0-0-1)
Ch Langholm's Champagne Legacy

Best Of Opposite Sex
Langholm's Mactyrus

Best Puppy In Breed
Ch Langholm's Champagne Legacy


Winners Dog: (1-0-0-1)
Langholm's Mactyrus

Open Dog Class
1st Langholm's Mactyrus


Judge: Richard Lopaschuk

Best Of Breed: 0 pts (0-0-1-0)
GChEx Ghostpine's Quantum Leap







Group 5 - David Denis Top Dog
Points
Group 1st   
GChS Sunterra So Fired Up
  Pomeranian   18
Group 2nd   
GChB Valifyre Hidden Treasure
  Papillon   17
Group 3rd   Ch Diabolbric's Warrior Girl   Pug   13
Group 4th   Ch Kiwiblue Steel The Thunder   Yorkshire Terrier   10
BPIG   Ch Diabolbric's Warrior Girl   Pug   2
Best Baby Puppy In Group    Hex's Roc Me Out   Chinese Crested Dog   0
Judge: David Denis

Best Of Breed: 0 pts (0-0-1-0)
GCh Londoncor Oxford



Judge: David Denis

Best Of Breed: 2 pts (2-1-0-0)
Muso Grazioso Charlie

Best Of Opposite Sex
Muso Grazioso Isabelle

Best Of Winners: (2-1-0-0)
Muso Grazioso Charlie


Winners Dog: (2-1-0-0)
Muso Grazioso Charlie

Reserve Winners Dog
Wind Like A Rolling Stone

Open Dog Class
1st Muso Grazioso Charlie
2nd Wind Like A Rolling Stone

4-6 Month Dog Class
1st Hex's Roc Me Out


Winners Bitch: (2-1-0-0)
Muso Grazioso Isabelle

Open Bitch Class
1st Muso Grazioso Isabelle

4-6 Month Bitch Class
1st Hex's Good Girl Gone Bad

Judge: David Denis

Best Of Breed: 0 pts (0-1-0-0)
Maniak's Hazel May Be Nuts

Best Puppy In Breed
Maniak's Hazel May Be Nuts



Winners Bitch: (0-1-0-0)
Maniak's Hazel May Be Nuts

Senior Puppy Bitch Class
1st Maniak's Hazel May Be Nuts

Judge: David Denis

Best Of Breed: 0 pts (0-1-0-0)
Luckystryke's Haviv You Talkin Tome



Winners Bitch: (0-1-0-0)
Luckystryke's Haviv You Talkin Tome

12-18 Month Bitch Class
1st Luckystryke's Haviv You Talkin Tome

Judge: David Denis

Best Of Breed: 3 pts (1-2-1-0)
GChS Valifyre Hidden Treasure

Best Of Opposite Sex
Animato Autumn Splendor

Best Of Winners: (1-2-1-0)
Animato Autumn Splendor

Best Puppy In Breed
Annacott Animato Impish One


Winners Dog: (1-2-1-0)
Annacott Tiarna Takes Two To Tango

Junior Puppy Dog Class
1st Annacott Tiarna Takes Two To Tango


Winners Bitch: (1-2-1-0)
Animato Autumn Splendor

Reserve Winners Bitch
Annacott Animato Impish One

Junior Puppy Bitch Class
1st Annacott Animato Impish One

Bred By Exhibitor Bitch Class
1st Animato Autumn Splendor

Judge: David Denis

Best Of Breed: 0 pts (0-0-1-0)
GChS Sunterra So Fired Up



Judge: David Denis

Best Of Breed: 0 pts (0-1-0-0)
Midori's First Edition At Staken



Winners Bitch: (0-1-0-0)
Midori's First Edition At Staken

12-18 Month Bitch Class
1st Midori's First Edition At Staken

Judge: David Denis

Best Of Breed: 2 pts (0-0-2-1)
Ch Diabolbric's Warrior Girl

Best Of Opposite Sex
GChB Zevald's Star Magic Of Brynmill

Best Puppy In Breed
Ch Diabolbric's Warrior Girl

Select Dog
GChS Xoe Eleki's Harvest Moon



Judge: David Denis

Best Of Breed: 0 pts (0-0-1-0)
GCh Maldonfox Roeders Strait Razor



Judge: David Denis

Best Of Breed: 2 pts (1-1-1-0)
Ch Kiwiblue Steel The Thunder

Best Of Opposite Sex
Kiwiblue Kicking It Up

Best Of Winners: (1-1-1-0)
Kiwiblue Little Joe


Winners Dog: (1-1-1-0)
Kiwiblue Little Joe

12-18 Month Dog Class
1st Kiwiblue Little Joe


Winners Bitch: (1-1-1-0)
Kiwiblue Kicking It Up

12-18 Month Bitch Class
1st Kiwiblue Kicking It Up





Group 6 - David Denis Top Dog
Points
Group 1st   
GChB Apsolutely Red Red Whine
  Lhasa Apso   25
Group 2nd   
GCh Mrang Belcourt Journey To Midori
  Poodle (Miniature)   24
Group 3rd   
Tamarzi's Whispers In The Dark @ Mysticblu
  Xoloitzcuintli (Standard)   20
Group 4th    Dilquin Double Vie N Valmy's   Poodle (Standard)   19
BPIG   
Ch Aviator's I'm Still Standing
  Poodle (Standard)   N/A
Best Baby Puppy In Group    Makisig Will Of The Wind   French Bulldog   0
Judge: David Denis

Best Of Breed: 3 pts (1-2-1-0)
GCh Bromley Rock's Master And Commander

Best Of Opposite Sex
VanGogh By Dawn’s Early Light

Best Of Winners: (1-2-1-0)
VanGogh By Dawn’s Early Light

Best Puppy In Breed
VanGogh By Dawn’s Early Light


Winners Dog: (1-2-1-0)
VanGogh's Double Eagle

Senior Puppy Dog Class
1st VanGogh's Double Eagle


Winners Bitch: (1-2-1-0)
VanGogh By Dawn’s Early Light

Reserve Winners Bitch
VanGogh's Trouble With Tribbles

Junior Puppy Bitch Class
1st VanGogh's Trouble With Tribbles

Senior Puppy Bitch Class
1st VanGogh By Dawn’s Early Light

Judge: David Denis

Best Of Breed: 1 pts (0-2-0-0)
Rugerlane Can You Feel The Aftershock

Best Puppy In Breed
Rugerlane Can You Feel The Aftershock


Judge: David Denis

Best Of Breed: 3 pts (1-1-0-2)
Milo's He Shoots He Skors At Leedal

Best Of Opposite Sex
Redrocks Take Your Breath Away

Best Of Winners: (1-1-0-2)
Milo's He Shoots He Skors At Leedal

Best Puppy In Breed
Milo's He Shoots He Skors At Leedal

Select Bitch
Ch Milo's Happy Daze


Winners Bitch: (1-1-0-2)
Redrocks Take Your Breath Away

Open Bitch Class
1st Redrocks Take Your Breath Away




4-6 Month Dog Class
1st Makisig Will Of The Wind


Judge: David Denis

Best Of Breed: 0 pts (0-0-1-0)
GChB Bonden's Klompen Pickwick Club

Best Puppy In Breed
GChB Bonden's Klompen Pickwick Club



Judge: David Denis

Best Of Breed: 0 pts (0-0-1-0)
GChS Apsolutely Red Red Whine


4-6 Month Dog Class
1st Apsolutely Firecracker


Judge: David Denis

Best Of Breed: 1 pts (0-2-0-0)
Kiji Fight Like A Girl

Best Puppy In Breed
Kiji Fight Like A Girl



Winners Bitch: (0-2-0-0)
Kiji Fight Like A Girl

Reserve Winners Bitch
Kiji Finders Keepers

Senior Puppy Bitch Class
1st Kiji Fight Like A Girl
2nd Kiji Finders Keepers

Judge: David Denis

Best Of Breed: 3 pts (2-1-1-0)
GChS Mrang Belcourt Journey To Midori

Best Of Opposite Sex
Mrang Belcourt Besom

Best Of Winners: (2-1-1-0)
Keja's Linus Barclay


Winners Bitch: (2-1-1-0)
Mrang Belcourt Besom

Open Bitch Class
1st Mrang Belcourt Besom

Judge: David Denis

Best Of Breed: 3 pts (1-2-0-1)
Dilquin Double Vie N Valmy's

Best Of Opposite Sex
Dilquin's I Saw The Light

Best Of Winners: (1-2-0-1)
Dilquin Double Vie N Valmy's

Best Puppy In Breed
GCh Aviator's I'm Still Standing

Select Bitch
GCh Aviator's I'm Still Standing


Winners Dog: (1-2-0-1)
Dilquin's I Saw The Light

Bred By Exhibitor Dog Class
1st Dilquin's I Saw The Light


Winners Bitch: (1-2-0-1)
Dilquin Double Vie N Valmy's

Reserve Winners Bitch
Labelle's Killer Queen

Canadian Bred Bitch Class
1st Dilquin Double Vie N Valmy's

Bred By Exhibitor Bitch Class
1st Labelle's Killer Queen

4-6 Month Bitch Class
1st Aviator Esprit Kiss My Rosettes

Judge: David Denis

Best Of Breed: 2 pts (1-2-0-0)
Adominos Ringside Chatter

Best Of Opposite Sex
Adominos To-Jo Chix Go Nuts 4 Ropers

Best Of Winners: (1-2-0-0)
Adominos Ringside Chatter

Best Puppy In Breed
Adominos To-Jo Chix Go Nuts 4 Ropers


Winners Dog: (1-2-0-0)
Adominos To-Jo Chix Go Nuts 4 Ropers

Bred By Exhibitor Dog Class
1st Adominos To-Jo Chix Go Nuts 4 Ropers


Winners Bitch: (1-2-0-0)
Adominos Ringside Chatter

Reserve Winners Bitch
Aisha's Elsa's Blizzard Warning

12-18 Month Bitch Class
1st Aisha's Elsa's Blizzard Warning

Bred By Exhibitor Bitch Class
1st Adominos Ringside Chatter

Judge: David Denis

Best Of Breed: 0 pts (0-1-0-0)
Tamarzi's Whispers In The Dark @ Mysticblu




Group 7 - Richard Lopaschuk Top Dog
Points
Group 1st   
GChEx Tumbleweed Valubal Gamechanger
  Old English Sheepdog   26
Group 2nd   
GCh Tallywood Coalescence
  Collie (Rough)   25
Group 3rd   GCh Emmy's Simply Orange   Shetland Sheepdog   22
Group 4th   
GChB Sugarok Magical Mystery Tour
  Finnish Lapphund   9
BPIG   
Ch Zesta Amplified
  Shetland Sheepdog   12
Best Baby Puppy In Group    Katlar Cowgirl Is Comin Home   Australian Cattle Dog   0
Judge: Richard Lopaschuk

Best Of Breed: 1 pts (0-2-0-0)
Ksenia's Milwaukee Red

Best Puppy In Breed
Ksenia's Milwaukee Red



Winners Bitch: (0-2-0-0)
Ksenia's Milwaukee Red

Reserve Winners Bitch
Ksenia's Ain't No Haagen-Dazs

Senior Puppy Bitch Class
1st Ksenia's Ain't No Haagen-Dazs

Bred By Exhibitor Bitch Class
1st Ksenia's Milwaukee Red

4-6 Month Bitch Class
1st Katlar Cowgirl Is Comin Home

Judge: Richard Lopaschuk

Best Of Breed: 1 pts (1-0-1-0)
Ch Oenomel's Turn It Up

Best Puppy In Breed
Casselcreek The Blind Side


Winners Dog: (1-0-1-0)
Casselcreek The Blind Side

Senior Puppy Dog Class
1st Casselcreek The Blind Side


Judge: Richard Lopaschuk

Best Of Breed: 1 pts (0-1-1-0)
GCh Rhosown's Anchor My World

Best Of Opposite Sex
Sheiling Spirit Waving To Rhosown

Best Puppy In Breed
Sheiling Spirit Waving To Rhosown



Winners Bitch: (0-1-1-0)
Sheiling Spirit Waving To Rhosown

Senior Puppy Bitch Class
1st Sheiling Spirit Waving To Rhosown

Judge: Richard Lopaschuk

Best Of Breed: 2 pts (1-1-1-0)
GChG Tallywood Coalescence

Best Of Opposite Sex
Tallywood Actually

Best Of Winners: (1-1-1-0)
Tallywood Actually

Best Puppy In Breed
Fonehill Heart On Fire


Winners Dog: (1-1-1-0)
Fonehill Heart On Fire

Junior Puppy Dog Class
1st Fonehill Heart On Fire


Winners Bitch: (1-1-1-0)
Tallywood Actually

Bred By Exhibitor Bitch Class
1st Tallywood Actually

Judge: Richard Lopaschuk

Best Of Breed: 1 pts (0-0-1-1)
GChS Feoras & Caradilis Rising Fortune

Best Of Opposite Sex
GCh Tamaron's After Midnight



Judge: Richard Lopaschuk

Best Of Breed: 0 pts (0-0-1-0)
GChEx Sugarok Magical Mystery Tour



Judge: Richard Lopaschuk

Best Of Breed: 0 pts (1-0-0-0)
Luckystryke's Black To The Future


Winners Dog: (1-0-0-0)
Luckystryke's Black To The Future

12-18 Month Dog Class
1st Luckystryke's Black To The Future

4-6 Month Dog Class
1st Von Rothhaus Listen To A Tale


Judge: Richard Lopaschuk

Best Of Breed: 0 pts (0-0-1-0)
GChEx Tumbleweed Valubal Gamechanger



Judge: Richard Lopaschuk

Best Of Breed: 12 pts (3-6-1-3)
GChS Emmy's Simply Orange

Best Of Opposite Sex
Ch Zesta Amplified

Best Of Winners: (3-6-1-3)
Emmys Dreamsicle

Best Puppy In Breed
Ch Zesta Amplified

Select Bitch
Ch Mystic Suntime Intuitive


Winners Dog: (3-6-1-3)
Mystic Suntime Jesse James

Reserve Winners Dog
Emmys Julius Caesar

Junior Puppy Dog Class
1st Mystic Suntime Jesse James
2nd Mystic Suntime Billy The Kid

Open Dog Class
1st Emmys Julius Caesar


Winners Bitch: (3-6-1-3)
Emmys Dreamsicle

Reserve Winners Bitch
Coastalview Gloryhills Tia Maria On Ice

12-18 Month Bitch Class
1st Ksenia's Treasure Of The Heart

Canadian Bred Bitch Class
1st Zesta Hello, I Have A Question?

Bred By Exhibitor Bitch Class
1st Emmys Dreamsicle

Open Bitch Class
1st Coastalview Gloryhills Tia Maria On Ice
2nd Emmy's Apple Jacks
3rd Ksenia's Touch Of Virtue

Disclaimer: These are not official CKC results. If you spot any incorrect results, please visit Results Correction Page. We rely on the goodwill of volunteers to provide us with results and mistakes are corrected as soon as we receive them. For official results, contact the Canadian Kennel Club.
               

Sponsored By