AM CAN CH Mojito's Dressed to Kill CGN
Havanese
(Click on breed to view standings)
Call Name: Pierce - (Male)
Owner: Judith McGrath
Breeder: Judith McGrath
Handler: William Alexander (primary) and Marlene Ness
Website:

 
     
Standings as of

Conformation Show Record

     

2012

Dec. 2012 Nov. 2012 Oct. 2012 Sept.2012 Aug. 2012
Breed Ranking: 1 1 1 1 1
Group Ranking: 3 3 3 4 4
All Breed Ranking: 20 19 20 20 21

Top Dog Points Summary
All Breed Specialty
BIS RBIS GRP 1 GRP 2 GRP 3 GRP 4   GRP 1 GRP 2 GRP 3 GRP 4 BOB   Points
1 0 28 30 24 10   1 0 1 1 5   3097
Win Record - 2012
Show Date
Brantford & District Kennel & Obedience Club November 30 to December 02, 2012
Day Position   Judge Points
Sunday Group 2nd   David Swartwood 32
  Best Of Breed   David Swartwood 0
Saturday Group 3rd   Mark Houston-McMillan 27
  Best Of Breed   Mark Houston-McMillan 0
Friday Group 2nd   Phyllis Pancel 25
  Best Of Breed   Phyllis Pancel 0

Show Date
Caledon Kennel Association November 23 to November 25, 2012
Day Position   Judge Points
Sunday Group 4th   Kathleen Grosso 23
  Best Of Breed   Kathleen Grosso 1
Saturday Best Of Breed   John (Fred) Peddie 0

Show Date
Show Of Shows November 17 to November 17, 2012
Day Position   Judge Points
Saturday Group 4th   N/A

Show Date
Ottawa Kennel Club November 16 to November 18, 2012
Day Position   Judge Points
Sunday Best Of Breed   Larry Kereluke 1
Saturday Best Of Breed   Barbara Dempsey Alderman 1
Friday Best Of Breed   Luiz Ribas Silva 1
  Group 1st   Luiz Ribas Silva 34

Show Date
Georgina Kennel & Obedience Club November 09 to November 11, 2012
Day Position   Judge Points
Sunday Best Of Breed   Len Harfield 3
  Group 4th   Linda Millman 16
Saturday Group 3rd   Len Harfield 16
  Best Of Breed   Glen Stark 3
Friday Group 3rd   Terry Carter 14
  Best Of Breed   Terry Carter 1

Show Date
United Kennel Club November 02 to November 04, 2012
Day Position   Judge Points
Sunday Best Of Breed   Frank Sabella 3
Saturday Best Of Breed   Charlotte McGowan 3
Friday Best Of Breed   Arley Hussin 3

Show Date
Lakeside Toy Dog Fanciers October 28 to October 28, 2012
Day Position   Judge Points
Sunday Best Of Breed   Gloria Geringer 0
  Group 4th   Gloria Geringer 45

Show Date
Trillium Dog Fanciers October 26 to October 28, 2012
Day Position   Judge Points
Sunday Best Of Breed   Shirley Limoges 3
Saturday Group 3rd   James Reynolds 68
  Best Of Breed   James Reynolds 3
Friday Best Of Breed   Joe Walton 3
  Group 4th   Joe Walton 42

Show Date
Toy Dog Club of Ontario October 26 to October 26, 2012
Day Position   Judge Points
Friday Best Of Breed   Edd Bivin 1

Show Date
Belleville & District Kennel Club October 19 to October 21, 2012
Day Position   Judge Points
Sunday Best Of Breed   John Muldoon 4
  Group 3rd   John Muldoon 30
Saturday Best Of Breed   Joy Lynne Huntley 4
  Group 1st   Joy Lynne Huntley 39
Friday Group 4th   Fred Heal 13
  Best Of Breed   Fred Heal 1
  Group 1st   Michel Bouchard 25
  Best Of Breed   Michel Bouchard 1

Show Date
Wine Country Kennel Club October 05 to October 08, 2012
Day Position   Judge Points
Monday Group 3rd   Michael Woods (Dr) 15
  Best Of Breed   Michael Woods (Dr) 0
Sunday Best Of Breed   Mary White 0
Saturday Group 2nd   Thomas Alexander 36
  Best Of Breed   Thomas Alexander 0
Friday Group 3rd   James Frederiksen 20
  Best Of Breed   James Frederiksen 0

Show Date
Pine Ridge Kennel Club September 28 to September 30, 2012
Day Position   Judge Points
Sunday Best Of Breed   Allan Pepper 3
Saturday Best Of Breed   Skip Stanbridge 3
Friday Best Of Breed   Janet Lobb 1
  Group 2nd   Janet Lobb 25

Show Date
Burlington Kennel & Obedience Club September 21 to September 23, 2012
Day Position   Judge Points
Sunday Group 2nd   Ann Hennigan 16
  Best Of Breed   Ann Hennigan 1
Saturday Group 1st   Fred Dewsbury 23
  Best Of Breed   Fred Dewsbury 4
Friday Group 1st   Laura Thompson 9
  Best Of Breed   Laura Thompson 1

Show Date
Sudbury Toy Fanciers September 16 to September 16, 2012
Day Position   Judge Points
Sunday Group 3rd   Fred Bassett 11
  Best Of Breed   Fred Bassett 5

Show Date
Sudbury & District Kennel Club September 13 to September 16, 2012
Day Position   Judge Points
Sunday Best Of Breed   Rita Walker 3
  Group 2nd   Rita Walker 12
Saturday Best Of Breed   Lee Anne Bateman 6
  Group 2nd   Lee Anne Bateman 17
Friday Group 3rd   Alan Bennett 15
  Best Of Breed   Alan Bennett 4
  Group 1st   David Markus 20
  Best Of Breed   David Markus 4
Thursday Group 3rd   Raymond Lariviere 15
  Best Of Breed   Evelyn Beilhartz 5
  Best Of Breed   Raymond Lariviere 5

Show Date
Oakville & District Kennel Club September 07 to September 09, 2012
Day Position   Judge Points
Sunday Best Of Breed   Roberto Velez-Pico 4
Saturday Group 2nd   Cheryl Myers-Egerton 37
  Best Of Breed   Cheryl Myers-Egerton 5
Friday Best Of Breed   Rafael de Santiago 5
  Best Of Breed   Olga Gagne 4
  Group 1st   Olga Gagne 24
  Group 2nd   Rafael de Santiago 24

Show Date
Essex County Kennel Club August 31 to September 03, 2012
Day Position   Judge Points
Monday Best Of Breed   Federico Fernandez 4
  Group 3rd   Federico Fernandez 20
Sunday Best Of Breed   William Rodriguez Umana 4
  Group 3rd   William Rodriguez Umana 26
Saturday Group 1st   Allan Brown 23
  Best Of Breed   Allan Brown 3
Friday Group 1st   William Gunn 23
  Best Of Breed   William Gunn 3

Show Date
Stormont, Dundas & Glengarry Dog Association August 24 to August 27, 2012
Day Position   Judge Points
Monday Group 2nd   Polly Smith 18
  Best Of Breed   Polly Smith 1
Sunday Group 2nd   Francisco Chapa Guajardo (Dr) 28
  Best Of Breed   Francisco Chapa Guajardo (Dr) 1
Saturday Best In Show   Conny Gutierrez-Otero 439
  Group 1st   Peggy Gutierrez-Otero 27
  Best Of Breed   Peggy Gutierrez-Otero 1
Friday Best Of Breed   Conny Gutierrez-Otero 1
  Group 1st   Conny Gutierrez-Otero 27

Show Date
Toy Dog Club Of Ontario August 18 to August 18, 2012
Day Position   Judge Points
Saturday Best Of Breed   Ann Hearn 0

Show Date
Thousand Island Kennel & Obedience Club August 17 to August 19, 2012
Day Position   Judge Points
Sunday Best Of Breed   Donald Fitzsimmons 0
  Group 3rd   Donald Fitzsimmons 23
Saturday Best Of Breed   Barbara Wood 0
  Group 1st   Barbara Wood 47
Friday Best Of Breed   Marilyn Mincey 0
  Group 2nd   Marilyn Mincey 30

Show Date
Kilbride & District Kennel Club August 10 to August 12, 2012
Day Position   Judge Points
Sunday Group 2nd   Juan Carlos Vasconsellos 32
  Best Of Breed   Juan Carlos Vasconsellos 2
Saturday Group 3rd   Joyce Love 41
  Best Of Breed   Joyce Love 5
Friday Group 3rd   Cecilia Martinez 27
  Best Of Breed   Cecilia Martinez 3

Show Date
Barrie Kennel & Obedience Club August 04 to August 06, 2012
Day Position   Judge Points
Monday Best Of Breed   Aida Rivera Franco 0
  Group 1st   Aida Rivera Franco 20
Sunday Best Of Breed   Darle Heck 2
  Group 1st   Darle Heck 30
Saturday Best Of Breed   Marilyn O'Neill 2
  Group 1st   Marilyn O'Neill 25

Show Date
Muskoka District Kennel Club August 01 to August 03, 2012
Day Position   Judge Points
Friday Best Of Breed   Pamela Bruce 0
  Group 2nd   Pamela Bruce 13
Thursday Best Of Breed   Philip Wendling 0
  Group 1st   Philip Wendling 14
  Best Of Breed   Robert Whitney 0
  Group 2nd   Robert Whitney 15
Wednesday Group 4th   Elaine Whitney 7
  Best Of Breed   Elaine Whitney 1
  Best Of Breed   Letitia Bett 1
  Group 1st   Letitia Bett 18

Show Date
Limestone City Obedience & Kennel Club July 27 to July 29, 2012
Day Position   Judge Points
Sunday Group 2nd   Wayne Thompson 40
  Best Of Breed   Wayne Thompson 2
Saturday Group 4th   Kim Ramey-Leblanc 34
  Best Of Breed   Kim Ramey-Leblanc 2
Friday Group 1st   Benjamin Luxton 44
  Best Of Breed   Benjamin Luxton 2

Show Date
Valley Kennel Club July 23 to July 25, 2012
Day Position   Judge Points
Wednesday Best Of Breed   Rosemary Kemp 1
Monday Group 2nd   Eugene Phoa 14
  Best Of Breed   Eugene Phoa 0

Show Date
Kars Dog Club July 20 to July 22, 2012
Day Position   Judge Points
Sunday Best Of Breed   David Eadie 3
  Group 3rd   David Eadie 42
Saturday Best Of Breed   John B. Ross 3
  Group 2nd   John B. Ross 45
Friday Group 3rd   Thomas Alexander 32
  Best Of Breed   Thomas Alexander 3

Show Date
London Canine Association July 13 to July 15, 2012
Day Position   Judge Points
Sunday Group 2nd   Melvin Beech 31
  Best Of Breed   Melvin Beech 2
Saturday Best Of Breed   Raymond Lariviere 0
  Group 4th   Raymond Lariviere 27
Friday Best Of Breed   Donald Wallace 2
  Group 3rd   Donald Wallace 19

Show Date
Bluewater Kennel Club July 05 to July 07, 2012
Day Position   Judge Points
Saturday Group 4th   Mark Houston-McMillan 19
  Best Of Breed   Mark Houston-McMillan 0
Friday Group 1st   Judith Byrne 21
  Best Of Breed   Judith Byrne 1
Thursday Group 2nd   Linda Millman 24
  Best Of Breed   Linda Millman 2

Show Date
Sarnia Kennel Club June 29 to July 02, 2012
Day Position   Judge Points
Monday Best Of Breed   Avery Gaudin 0
  Group 1st   Avery Gaudin 16
Sunday Best Of Breed   Sue-Ellyn Rempel 1
  Group 2nd   Sue-Ellyn Rempel 26
Saturday Group 3rd   Kent Delaney 27
  Best Of Breed   Kent Delaney 1
Friday Group 2nd   Doug Gaudin 16
  Best Of Breed   Doug Gaudin 0

Show Date
Bobcaygeon Kennel Club June 26 to June 28, 2012
Day Position   Judge Points
Thursday Best Of Breed   Janet Buchanan 5
  Group 1st   Janet Buchanan 22
Wednesday Best Of Breed   Ray Smith 4
  Group 2nd   Ray Smith 25
Tuesday Best Of Breed   William Gunn 5
  Group 1st   William Gunn 21

Show Date
Association Canine de la Mauricie June 22 to June 24, 2012
Day Position   Judge Points
Sunday Group 2nd   Jocelyne Gagne 49
  Best Of Breed   Jocelyne Gagne 0
Saturday Group 1st   Allan Brown 52
  Best Of Breed   Allan Brown 0
Friday Best Of Breed   Martin Doherty 0
  Group 1st   Martin Doherty 43

Show Date
Monarch Kennel Club June 15 to June 17, 2012
Day Position   Judge Points
Sunday Group 2nd   Ann Ingram 29
  Best Of Breed   Ann Ingram 0
Saturday Best Of Breed   Russel Fletcher 0
Friday Group 2nd   Victoria Thomas 30
  Best Of Breed   Victoria Thomas 0

Show Date
Ontario County Kennel Club June 08 to June 10, 2012
Day Position   Judge Points
Sunday Best Of Breed   Jon Cole 1
  Group 2nd   Jon Cole 32
Saturday Best Of Breed   Grant Townsend 1
  Group 1st   Grant Townsend 40
Friday Best Of Breed   Judith Taylor 3
  Group 3rd   Judith Taylor 24

Show Date
Erie Shores Kennel Club May 31 to June 03, 2012
Day Position   Judge Points
Sunday Group 2nd   Carlos Fernandez-Renau 50
  Best Of Breed   Carlos Fernandez-Renau 4
Saturday Group 3rd   Robert Ennis 48
  Best Of Breed   Robert Ennis 5
Friday Group 2nd   Espen Engh 36
  Best Of Breed   Alan Ewles 4
Thursday Group 4th   Eugene Blake 20
  Best Of Breed   Eugene Blake 4

Show Date
Mount Royal Toy Dog Fanciers May 20 to May 20, 2012
Day Position   Judge Points
Sunday Group 1st   Jon Cole 47
  Best Of Breed   Jon Cole 0

Show Date
Hochelaga Kennel Club May 19 to May 21, 2012
Day Position   Judge Points
Monday Best Of Breed   Patricia Laurans 0
Sunday Best Of Breed   Mike Jackman 0
  Group 1st   Mike Jackman 57
Saturday Best Of Breed   Ted Fahlgren 0
  Group 1st   Ted Fahlgren 55

Show Date
Guelph & District Kennel Club April 20 to April 22, 2012
Day Position   Judge Points
Sunday Best Of Breed   Honey Glendinning 0
Friday Best Of Breed   Lois Wilson 0
  Group 1st   Lois Wilson 38

Show Date
The Purina National March 09 to March 11, 2012
Day Position   Judge Points
Sunday Group 3rd   Enrique Filippini 47
  Best Of Breed   David Ojalvo 1
Saturday Best Of Breed   Enrique Filippini 2
  Group 4th   John Reeve-Newson (Dr) 56
Friday Best Of Breed   Edgar Bajona 1

Show Date
Wildwood Kennel Club February 03 to February 05, 2012
Day Position   Judge Points
Sunday Best Of Breed   Michel Bouchard 0
  Group 3rd   Michel Bouchard 10
Saturday Group 2nd   Janet Buchanan 17
  Best Of Breed   Janet Buchanan 0
Friday Best Of Breed   Ted Fahlgren 0
  Group 3rd   Ted Fahlgren 13
  Best Of Breed   Garry Allan 0
  Group 3rd   Garry Allan 13

2011

Dec. 2011 Nov. 2011 Oct. 2011 Sept.2011 Aug. 2011
Breed Ranking: 2 3 3 3 5
Group Ranking: 13 14 17 23 34
All Breed Ranking: 70 79 105 137 191

Top Dog Points Summary
All Breed Specialty
BIS RBIS GRP 1 GRP 2 GRP 3 GRP 4   GRP 1 GRP 2 GRP 3 GRP 4 BOB   Points
0 0 5 15 11 14   0 0 1 0 3   1526
Win Record - 2011
Show Date
Elora Gorge Kennel Club December 27 to December 29, 2011
Day Position   Judge Points
Wednesday Group 4th   Doug Windsor 42
  Best Of Breed   Doug Windsor 2
Tuesday Group 4th   Leyda Perez 48
  Best Of Breed   Leyda Perez 2

Show Date
Credit Valley Kennel & Obedience Club December 09 to December 11, 2011
Day Position   Judge Points
Sunday Group 1st   Jack Ireland 49
  Best Of Breed   Jack Ireland 4
Saturday Best Of Breed   Sue-Ellyn Rempel 3
Friday Best Of Breed   Phyllis Wolfish 3

Show Date
Brantford & District Kennel & Obedience Club December 02 to December 04, 2011
Day Position   Judge Points
Sunday Best Of Breed   Thomas Alexander 4
  Group 3rd   Thomas Alexander 26
Saturday Group 3rd   Raymond Lariviere 28
  Best Of Breed   Raymond Lariviere 4
Friday Best Of Breed   Allan Pepper 1
  Group 1st   Allan Pepper 21

Show Date
Caledon Kennel Association November 25 to November 27, 2011
Day Position   Judge Points
Sunday Best Of Breed   Carlos Quinones 4
  Group 3rd   Carlos Quinones 57
Saturday Best Of Breed   Polly Smith 4
Friday Best Of Breed   Stefan Sinko 3
  Group 3rd   Stefan Sinko 48

Show Date
Ottawa Kennel Club November 18 to November 20, 2011
Day Position   Judge Points
Saturday Group 2nd   Terry Carter 25
  Best Of Breed   Francois Bernier 1

Show Date
Georgina Kennel & Obedience Club November 11 to November 13, 2011
Day Position   Judge Points
Sunday Best Of Breed   James Reynolds 2
Saturday Best Of Breed   Donald Emslie 3
Friday Group 4th   Tim Doxtater 15
  Best Of Breed   Tim Doxtater 2

Show Date
United Kennel Club November 04 to November 06, 2011
Day Position   Judge Points
Sunday Group 4th   Brian Taylor 36
  Best Of Breed   Brian Taylor 1
Saturday Group 2nd   Kathleen Anderson-Wulff 47
  Best Of Breed   Kathleen Anderson-Wulff 1
Friday Best Of Breed   Larry Kereluke 1
  Group 3rd   Larry Kereluke 33

Show Date
Havanese Fanciers of Canada October 29 to October 29, 2011
Day Position   Judge Points
Saturday Best Of Breed   Sharon Newcomb 22

Show Date
Lower Mainland Dog Fanciers Of BC October 27 to October 30, 2011
Day Position   Judge Points
Saturday Best Of Breed   Joey Lim 22
Friday Best Of Breed   Goran Bodegard 22

Show Date
Group V Dog Club of BC October 27 to October 27, 2011
Day Position   Judge Points
Thursday Group 3rd   Gloria Geringer 150
  Best Of Breed   Gloria Geringer 14

Show Date
Toy Dog Club of Ontario October 15 to October 15, 2011
Day Position   Judge Points
Saturday Best Of Breed   Bruce Owen 0

Show Date
London Canine Association October 14 to October 16, 2011
Day Position   Judge Points
Sunday Group 4th   Christopher Neilson 23
  Best Of Breed   Christopher Neilson 0
Saturday Best Of Breed   Susan Badick 1
  Group 4th   Susan Badick 41
Friday Best Of Breed   Deborah Graffmann 0
  Group 2nd   Deborah Graffmann 24

Show Date
Wine Country Kennel Club October 07 to October 10, 2011
Day Position   Judge Points
Monday Group 2nd   Warren Hood 6
  Best Of Breed   Warren Hood 0
Sunday Group 2nd   Kristen Francis 10
  Best Of Breed   Kristen Francis 0
Saturday Group 1st   Neil Graves 16
  Best Of Breed   Neil Graves 0
Friday Group 2nd   Michel Bouchard 6
  Best Of Breed   Michel Bouchard 0
  Group 3rd   Philip Wendling 5
  Best Of Breed   Philip Wendling 0

Show Date
Club Canin Chomedy September 16 to September 18, 2011
Day Position   Judge Points
Sunday Group 2nd   Luiz Ribas Silva 46
  Best Of Breed   Luiz Ribas Silva 0
Saturday Group 2nd   Jack Ireland 37
  Best Of Breed   Jack Ireland 0
Friday Group 2nd   Cheryl Myers-Egerton 28
  Best Of Breed   Cheryl Myers-Egerton 0

Show Date
Essex County Kennel Club September 02 to September 05, 2011
Day Position   Judge Points
Monday Group 2nd   Mark Houston-McMillan 21
  Best Of Breed   Mark Houston-McMillan 2
  Group 2nd   Linda Millman 25
  Best Of Breed   Linda Millman 2
Sunday Best Of Breed   Monica Luisa Garcia Moser 3
  Group 1st   Monica Luisa Garcia Moser 31
Saturday Best Of Breed   Oscar Valverde-Calvo 3
Friday Best Of Breed   Brian Taylor 0
  Group 4th   Brian Taylor 16
  Best Of Breed   Joan Colbourn 0
  Group 2nd   Vickie Umpleby 21

Show Date
Kilbride & District Kennel Club August 05 to August 08, 2011
Day Position   Judge Points
Monday Group 2nd   Lee Steeves 20
  Best Of Breed   Lee Steeves 1
Sunday Best Of Breed   Francois Bernier 0
Friday Group 3rd   Lynn Storeshaw 12
  Best Of Breed   Alan Ewles 2
  Group 3rd   Alan Ewles 14
  Best Of Breed   Lynn Storeshaw 3

Show Date
Grey-Bruce Kennel & Obedience Club August 02 to August 04, 2011
Day Position   Judge Points
Wednesday Best Of Breed   Alan Bennett 2
Tuesday Best Of Breed   Sandy Gelinas 2
  Best Of Breed   Maida Puterman 1

Show Date
Barrie Kennel & Obedience Club July 30 to August 01, 2011
Day Position   Judge Points
Monday Best Of Breed   Evelyn Beilhartz 7
Sunday Group 2nd   Natalji Nekrosiene 32
  Best Of Breed   Natalji Nekrosiene 8
Saturday Best Of Breed   Ron Mahon 7

Show Date
Sarnia Kennel Club July 01 to July 04, 2011
Day Position   Judge Points
Monday Best Of Breed   James Frederiksen 2
Sunday Group 4th   Bud Haverstock 19
  Best Of Breed   Bud Haverstock 2
Saturday Group 4th   Deborah Graffmann 18
  Best Of Breed   Deborah Graffmann 2
Friday Best Of Breed   Robert Whitney 3
  Best Of Breed   Elaine Whitney 3
  Group 3rd   Robert Whitney 20

Show Date
St. Francis Kennel & Obedience Club June 09 to June 12, 2011
Day Position   Judge Points
Friday Best Of Breed   Peggy Gutierrez-Otero 3
  Group 4th   Peggy Gutierrez-Otero 33
Thursday Group 3rd   Conny Gutierrez-Otero 32
  Best Of Breed   Conny Gutierrez-Otero 1

Show Date
Club Loisirs Canins June 04 to June 05, 2011
Day Position   Judge Points
Sunday Best Of Breed   Sandra Lex 0
  Best Of Breed   Ole Nielsen 0
  Group 2nd   Ole Nielsen 39
Saturday Best Of Breed   Kim Ramey-Leblanc 0
  Group 3rd   Sandy Gelinas 40
  Best Of Breed   Sandy Gelinas 0
  Group 4th   Kim Ramey-Leblanc 33

Show Date
K-W Kennel Club May 21 to May 23, 2011
Day Position   Judge Points
Monday Best Of Breed   Joan Beech 1
  Group 4th   Melvin Beech 25
  Best Of Breed   Melvin Beech 1
  Group 1st   Joan Beech 35
Sunday Best Of Breed   William deVilleneuve 1

Show Date
Wildwood Kennel Club February 04 to February 06, 2011
Day Position   Judge Points
Sunday Group 4th   Pamela Bruce 34
  Best Of Breed   Pamela Bruce 6
Saturday Best Puppy In Show   David Markus N/A
  Group 4th   David Markus 30
  Best Of Breed   David Markus 6
  BPIG   David Markus N/A

2010

Dec. 2010 Nov. 2010 Oct. 2010 Sept.2010 Aug. 2010
Breed Ranking: 31 31 30 N/A N/A
Group Ranking: 477 474 457 N/A N/A
All Breed Ranking: 3209 3189 3075 N/A N/A

Top Dog Points Summary
All Breed Specialty
BIS RBIS GRP 1 GRP 2 GRP 3 GRP 4   GRP 1 GRP 2 GRP 3 GRP 4 BOB   Points
0 0 0 0 0 0   0 0 0 0 1   5
Win Record - 2010
Show Date
Toy Dog Club of Ontario October 29 to October 29, 2010
Day Position   Judge Points
Friday Best Of Breed   Gareth Morgan-Jones 5

Show Date
Belleville & District Kennel Club October 22 to October 24, 2010
Day Position   Judge Points
Sunday BPIG   Ann Ingram N/A

Obedience Show Record

     

Rally Obedience Show Record

     

     
* Group 1st points are included in the BIS total and are displayed here for information purpose only.
               

Sponsored By